Unikátní webdesign, který prodává

Naše webové stránky jsou hezké, technologicky vyspělé, moderní, uživatelsky příjemné, ale především funkční a orientované na konverze.

Proč webové stránky od nás?

Neděláme 20 projektů za měsíc, ale 10 projektů za rok. Každému věnujeme maximum pozornosti s důrazem na zvýšení prodeje.

Nabízíme kompletní balíček služeb

Vše v jednom. Uděláme webdesign, nafotíme vlastní fotografie a videa, web nakódujeme, nahrajeme na redakční systém a webhosting a podpoříme internetovým marketingem.

Zjistit více

Naše projekty plní stanovený cíl

Chcete prodat svůj produkt nebo službu, získat emailové adresy, udělat osvětu v oboru, představit nový produkt? Každý web musí mít svůj cíl, který se snaží naplnit.

Zjistit více

Tvoříme unikátní webdesign a UX

Chceme, aby si uživatelé udělali podle webu obrázek o projektu, kterému je věnován. Aby tou nejpříjemnější a nejpřirozenější formou objevili to, co jim chce klient sdělit.

Zjistit více

Technologicky vyspělý vývoj

Používame ty nejmodernější a nejvyspělejší metody, nástroje a software jak v designu, tak tvorbě webových stránek, aplikací, ale i v následném online marketingu.

Zjistit více

Redakční systém Wordpress

Z naprosté většiny je tvorba našich webových stránek postavena na redakčním systému Wordpresu. Ten poskytuje příjemné webové rozhraní pro uživatele a nepřeberné množství užitečných funkcí.

Naše weby jsou připraveny na SEO

Tvorba webu je jen začátek. Skutečná zábava přichází až s internetovým marketingem. Všechny naše www stránky s tím počítají a web je tak kompletně SEO ready (On-page).

Zjistit více
Podívejte se, jak to děláme

Podívejte se na případovou studii našeho projektu pro firmu Kornfeil

Prohlédnout projekt

Perfektní tvorba webových stránek

Abychom maximalizovali efektivitu a minimalizovali ztracený čas, prochází tvorba webu daným procesem. Každý krok tohoto procesu schvaluje klient.

 • Struktura a sitemap

  Mapa webu a jednotlivých stránek

  Po podpisu smlouvy a zaplacení zálohy zahájíme fázi tzv. research (průzkumu), kde zkoumáme situaci na trhu v daném oboru a konkurenci klienta. Na základě tohoto průzkumu vytvoříme strukturu a mapu webu. Z této tzv. sitemap pak jasně plyne, jaké budou interní strany, podstrany a jak budou vzájmně propojeny. Také reklama na internetu je něco, s čím se musí počítat hned při tvorbě správně struktury webu.

 • Webdesign

  Vzhled a UI webu

  Webdesign je ten finální vzhled, na který se vždy všichni těší a ke kterému vede pro někoho až překvapivě dlouhá a složitá cesta. Je dodržena firemní identita a zpravidla vychází z grafického manuálu (pokud není, vytvoří se webdesign originální). Vyjadřuje povahu firmy a projektu, musí být originální, nezapomenutelný a příjemný pro oko.

 • Spuštění na (našem) cloud hostingu

  Představení webu veřejnosti

  Hotové a nakódované webové stránky spouštíme na kvalitním hostingu klienta a nebo poskytneme vlastní hostingový prostor. Vždy však trváme na kvalitním hostingu s odpovídající rychlostí a bezpečností. Webové stránky vypouštíme na veřejnost až v okamžiku, kdy jsme s nimi na 100% spokojeni (přestože klienti často trvají na provizorním provozu, který zpravidla odmítáme).

 • Myšlenka a koncept

  To, jaký má web vlastně být

  Na základě schůzky a komunikace s klientem připravíme základní koncepci a myšlenku jak bude vypadat tvorba webu. Jaké bude rozložení, způsob navigace, povaha webu (hravý či formální, tmavý či světlý, čistý či dekorativní apod). Přesně se také definuje časové a finanční ohodnocení projektu a představíme Vám, jak bude celá realizace probíhat.

 • Wireframes

  Rozložení a funkcionalita webu

  Wireframe neboli drátěný model (tak tomu snad nikdo neříká) jsou základní nákresy webových stránek, ze kterých jasně plyne rozložení webu (tzv. layout), rozmístění jednotlivých sekcí a funkcionalita jednotlivých prvků. Jsou také prvním podkladem pro tvorbu fotografií, videí a textů. Dodáváme je v digitální či ručně provedené formě.

 • Kódování & Vývoj

  Transformace webdesignu do kódu

  Hotový a schválený design je nyní potřeba převést do řeči, které internetové prohlížeče rozumějí. Celé webové stránky se tedy nakódují (front-end) a posadí na redakční systém (back-end). Webové stránky se v této fázi doplní o reálný obsah, animace a definitivně se připraví na finální spuštění.

 • Testování & Optimalizace

  Zpracování zpětné vazby a statistik

  Po samotném spuštění projektu nastává čekání na zpětnou vazbu. Nemluvíme tady ale o tom co si o webu myslí kolegové v práci nebo rodinní příslušníci! Bavíme se o přesných statistikách chování tisíců lidí, kteří nám zpětnou vazbu poskytují svým přirozeným chováním na webu, které detailně monitorujeme. Na základě těchto dat pak webdesign optimalizujeme.

Kreativní webdesign

Naše největší vášeň. Originální tvorba webových stránek, krásného moderního designu, jehož cílem je konvertovat návštěvníky v zákazníky.

Webdesign provází uživatele k cíli!

To, že je to o směřování k cíli, považujeme za tak důležité, že jsme pro to použili i vlastní nadpis. A to už je co říct! V minulosti (a bohužel i současnosti) se weby dělaly, jen aby byly. Měly spíše reprezentační smysl. To je ale ve většině případů opravdu k ničemu. Každý business nebo projekt sleduje konkrétní cíl. Může to být prodej, sběr mailových adres, sběr dat nebo osvěta. Web musí být přizpůsoben tak, aby tento cíl naplnil a tomu podřizujeme veškerou naši činnost.

1. Stanovit si cíl

Řekněte si jaký je cíl Vašeho projektu (zmínil jsem to už mockrát?). Pokud si nejste jistí, pomůžeme vám s tím.

2. Najít lidi

Definujte(me) si cílovou skupinu, kterou chcete oslovit. Podíváme se jí trochu na zoubek, ať víme jak správně na ni.

3. Přivést lidi

Nyní Vám přivedeme právě ty lidi, které chcete a kteří jsou pro Vás relevantní. Využijeme k tomu online marketing.

4. Naplnit cíl

Teď, když Vám chodí ti správní lidé na webové stránky, naplňme cíl, který jsme si stanovili. Třeba jim něco prodejme.

Tvorba www stránek a uživatelského požitku

Jedinečná User Experience (UX)

Vysokého uživatelského prožitku neboli User Experience lze dosáhnout kombinací několika faktorů. Je to především vzhled a celkový pocit z webu jako takového. Dále pak funkčnost a funkcionalita webu a v neposlední řadě obchodní stránka celého projektu. Děláme stránky tak, abychom dosáhli co nejvyšší úrovně User Experince a zatím se nám to opravdu daří.

Kreativní web má vysoké konverze

Konverze (naplnění cíle)

Konverze je vůbec nejdůležitější ukazatel kvality webových stránek. O kousek výše jsem napsal, že je to všechno o směřování k cíli. Pravě ona konverze je naplněním stanoveného cíle. Slovem konverze rozumíme proměnu návštěvníka v zákazníka. Konverze je tedy údaj, který nám říká jaké % návštěvníků naplnilo náš cíl (třeba koupě) a víme tak, jak dobrý web máme.

Webdesign Brno - harmonie grafického návrhu webu

Grid systém a harmonie

Lidské oko má rádo matematickou přesnost. Nevnímáme ji záměrně, ale podvědomě na nás působí geometricky přesná grafika velmi harmonicky a lépe. Grid System, který používáme, zajišťuje přesnou práci s velikostmi, mezerami, fonty a to jak horizontálně, tak vertikálně. Zároveň řešíme plně responzivní web (čtěte dál), který zajistí harmonii na všech zařízeních. Prohlédněte si pořádně náš web, vnímejte každý detail, protože i on je nasazen na přesný grid.

Webové stránky, které mají responzivní design

Plně responzivní design

Věděli jste, že asi 50 % webových návštěv se odehrává z tabletů a smartphonů? Zároveň je faktem, že např. Google znehodnocuje weby v rámci vyhledávání, které nejsou na tato zařízení připraveny. Responzivní design přizpůsobí obsah webu zařízení, na kterém jej prohlížíte. Jinak bude vypadat na mobilu, jinak na tabletu a jinak na velkém monitoru. Vždy tak zajistíte maximální uživatelský prožitek pro každého návštěvníka (vidíte, jak je vše propojeno?).

Vývoj (front-end & back-end)

To, co nakreslíme je potřeba převést do kvalitního kódu. A věřte nám, není to jen tak. Máme k tomu nejmodernější nástroje a know-how.

Používáme nejmodernější technologii (zkratky, kterým nikdo nerozumí)

Front-end - HTML5, BEM, OOCSS, SASS, Schema, Microdata, Semantic markup, Javascript, jQuery, React

Back-end - PHP, MySQL, Wordpress, Node.js, MongoDB

Hosting & Performance - Digital Ocean, Nginx, XCache, CDN, Monitoring

Tvorba webových aplikací Brno

SEO (Koho nelze najít, ten neexistuje)

Kvalitní optimalizace webových stránek je základ, se kterým by měl pracovat každý dobrý podnikatel. Když chcete instalatéra, co uděláte?

On-page SEO

SEO má 2 části (on-page a off-page). První část tvoří samotný web. To jak je strukturovaný, nakódovaný a kvalitní textový i mediální obsah. Všechny naše weby splňují všechny potřebné on-page faktory. Druhá část je pravidelná online propagace.

Optimalizace webdesignu pro vyhledávače

Online
marketing

Podívejte se,
jak to děláme

Pojďme vymyslet něco skvělého