Aktivujte svoji strategii

Reklamní kampaň

Marketingovou strategii už máte a tušíte, kam chcete směřovat. Každá strategie však potřebuje aktivaci. Jedině tak dostanete své produkty a služby do světa a do srdcí vašich zákazníků. Dílčí komunikační aktivity navrhujeme tak, aby byly napříč všemi kanály propojeny jednotnou strategií, klíčovým sdělením a cílem kampaně.

Poptat reklamí kampaň

Popis služby

Reklamní kampaň v podání Justmighty

Naplňujeme stanovené cíle

Spolupráci začínáme úvodním workshopem. A protože bez jasně vytyčeného směru není výsledků, stanovíme si cíle kampaně, které budeme naplňovat. Cílem může být například zvýšení návštěvnosti webu, prodejů nebo celkového povědomí o značce.

Vizuál vystihuje myšlenku

S každou kampaní a s každým vizuálem, který vypustíme do světa, utváříme v myslích zákazníků nesmazatelnou stopu. Proto dřív než začneme navrhovat klíčový vizuál, přemýšlíme nad komunikačním konceptem celé reklamní kampaně.

Držíme se jednotné linie

Dílčí komunikační aktivity navrhujeme a realizujeme tak, aby byly napříč všemi kanály propojeny jednotnou strategií, klíčovým sdělením a cílem kampaně. Protože jen tak může vzniknout ucelená marketingová kampaň, která opravdu funguje.

Vše vyhodnocujeme

Úspěšnost každé strategie a reklamní kampaně je třeba vyhodnocovat. Dosahování požadovaných KPIs (tedy Key Performance Indicators neboli výkonnostních ukazatelů) průběžně sledujeme, vyhodnocujeme a na základě výsledků kampaň upravujeme.

Proč je marketingová kampaň důležitá

Budování brandu

Každou aktivitou, ať už příspěvkem na sociálních sítích nebo PPC reklamou a rozsáhlou marketingovou kampaní o to víc, budujete image své značky.

Světovost

Jedině zajímavou a ucelenou kampaní, která komunikuje, v čem jste pro své zákazníky jedineční a proč vás potřebují, přinesete vaše produkty do celého světa.

Péče o klienty
Péče o klienty

Zapamatovatelnost

Díky dobře provedené marketingové kampani se dostanete do povědomí zákazníků. Když se jim budete různými způsoby nadále připomínat, v jejich mysli zůstanete.

Relevance

Určete vhodný komunikační mix, tedy ideální soubor médií a prvků, kterými budete s vašimi potenciálními a stávajícími zákazníky v rámci kampaně komunikovat.

Portfolio

Jestli se nepletu, vánoční Kofola je tu.

To chci vidět

Touch the living perfection. Vdechli jsme kameni život.

To chci vidět

Delivery revoluce aneb startujeme komunikaci nové služby ŠKODA AUTO.

To chci vidět

Zaujali jsme vás? teď už se jen ozvat

Poptejte nás

3 jednoduché kroky k reklamní kampani

01

Marketingový workshop

02

Návrh marketingové kampaně

03

Finální kreativa s harmonogramem

01

Marketinogvý workshop

V úvodu naší spolupráce se s vámi rádi osobně poznáme. Vzájemně se tak sladíme a zjistíme, kdo jste vy, kdo jsou vaši zákazníci a konkurenti, jak vypadá celý trh a co s tím můžeme dělat. Naši budoucí spolupráci to značně usnadní.

Přínos pro vás

  • Díky workshopu nebude naše spolupráce anonymní.
  • Výstupem schůzky je zápis z ní a návrh dalšího postupu.
  • Workshop je nezávazný, stále máte možnost se rozhodnout.
02

Návrh marketingová kampaně

V tuto chvíli jsme se dohodli, že do toho půjdeme spolu a začínáme pracovat na návrhu reklamní kampaně. Začínáme vždy od nosné kreativní myšlenky, kterou v rámci pečlivě stanoveného komunikačního mixu dále rozvíjíme.

Přínos pro vás

  • Představíme vám návrh jednotné linky komunikace.
  • Navrhneme konkrétní komunikační mix a komunikační kanály.
  • V této fázi máte možnost do celého procesu vstupovat a usměrňovat jej.
03

Finální kreativa s harmonogramem

Bez trefné kreativy a chytlavého nápadu se kampaň neobejde. Marketér pracuje s designérem a copywriterem tak, aby vznikla kreativa, která bude mířit do černého. Zároveň budete vědět, co se kdy bude dít na vaší i na naší straně.

Přínos pro vás

  • Finální výstupy testujeme a zjišťujeme, co vizuálně a textově funguje nejlépe.
  • Díky přesně stanovenému časovému plánu máte vždy přehled, co se děje.
  • Naše kreativní nápady naplňují stanovené cíle.

Proč do toho jít s Justmighty

Jsme vašimi partnery

Uvědomujeme si, že na úspěchu klienta závisí úspěch Justmighty a naopak. Proto přicházíme s nápady, jak celý váš projekt posunout dál.

Myslíme strategicky

Nekoncepční projekty nemají šanci na úspěch. Toho jsme si plně vědomi, a proto uvažujeme strategicky. Vše podřizujeme stanoveným cílům.

Naše práce nás baví

Neustále na sobě pracujeme a každý den se vzděláváme. Naše práce nás baví a myslíme, že je to znát. Posuďte sami.

Náš blog

Design Marketing

5 min. čtení →

Marketing

4 min. čtení →

Život v Justmighty

4 min. čtení →