Aktivujte svoji strategii

Reklamní kampaň

Marketingovou strategii už máte a tušíte, kam chcete směřovat. Každá strategie však potřebuje aktivaci. Jedině tak dostanete své produkty a služby do světa a do srdcí vašich zákazníků. Dílčí komunikační aktivity navrhujeme tak, aby byly napříč všemi kanály propojeny jednotnou strategií, klíčovým sdělením a cílem kampaně.

Poptat reklamí kampaň

Popis služby

Reklamní kampaň v podání Justmighty

Naplňujeme stanovené cíle

Spolupráci začínáme úvodním workshopem. A protože bez jasně vytyčeného směru není výsledků, stanovíme si cíle kampaně, které budeme naplňovat. Cílem může být například zvýšení návštěvnosti webu, prodejů nebo celkového povědomí o značce.

Vizuál vystihuje myšlenku

S každou kampaní a s každým vizuálem, který vypustíme do světa, utváříme v myslích zákazníků nesmazatelnou stopu. Proto dřív než začneme navrhovat klíčový vizuál, přemýšlíme nad komunikačním konceptem celé reklamní kampaně.

Držíme se jednotné linie

Dílčí komunikační aktivity navrhujeme a realizujeme tak, aby byly napříč všemi kanály propojeny jednotnou strategií, klíčovým sdělením a cílem kampaně. Protože jen tak může vzniknout ucelená marketingová kampaň, která opravdu funguje.

Vše vyhodnocujeme

Úspěšnost každé strategie a reklamní kampaně je třeba vyhodnocovat. Dosahování požadovaných KPIs (tedy Key Performance Indicators neboli výkonnostních ukazatelů) průběžně sledujeme, vyhodnocujeme a na základě výsledků kampaň upravujeme.

Proč je marketingová kampaň důležitá

Budování brandu

Každou aktivitou, ať už příspěvkem na sociálních sítích nebo PPC reklamou a rozsáhlou marketingovou kampaní o to víc, budujete image své značky.

Světovost

Jedině zajímavou a ucelenou kampaní, která komunikuje, v čem jste pro své zákazníky jedineční a proč vás potřebují, přinesete vaše produkty do celého světa.

Péče o klienty
Péče o klienty

Zapamatovatelnost

Díky dobře provedené marketingové kampani se dostanete do povědomí zákazníků. Když se jim budete různými způsoby nadále připomínat, v jejich mysli zůstanete.

Relevance

Určete vhodný komunikační mix, tedy ideální soubor médií a prvků, kterými budete s vašimi potenciálními a stávajícími zákazníky v rámci kampaně komunikovat.

Portfolio

Vytvořili jsme nový brand a web. Nejen pro maminky a tatínky.

To chci vidět

Jestli se nepletu, vánoční Kofola je tu. A nechybí ani edice Jablko a skořice.

To chci vidět

Touch the living perfection. Vdechli jsme kameni život.

To chci vidět

Zaujali jsme vás? teď už se jen ozvat

Poptejte nás

3 jednoduché kroky k reklamní kampani

01

Marketingový workshop

02

Návrh marketingové kampaně

03

Finální kreativa s harmonogramem

01

Marketinogvý workshop

V úvodu naší spolupráce se s vámi rádi osobně poznáme. Vzájemně se tak sladíme a zjistíme, kdo jste vy, kdo jsou vaši zákazníci a konkurenti, jak vypadá celý trh a co s tím můžeme dělat. Naši budoucí spolupráci to značně usnadní.

Přínos pro vás

  • Díky workshopu nebude naše spolupráce anonymní.
  • Výstupem schůzky je zápis z ní a návrh dalšího postupu.
  • Workshop je nezávazný, stále máte možnost se rozhodnout.
02

Návrh marketingová kampaně

V tuto chvíli jsme se dohodli, že do toho půjdeme spolu a začínáme pracovat na návrhu reklamní kampaně. Začínáme vždy od nosné kreativní myšlenky, kterou v rámci pečlivě stanoveného komunikačního mixu dále rozvíjíme.

Přínos pro vás

  • Představíme vám návrh jednotné linky komunikace.
  • Navrhneme konkrétní komunikační mix a komunikační kanály.
  • V této fázi máte možnost do celého procesu vstupovat a usměrňovat jej.
03

Finální kreativa s harmonogramem

Bez trefné kreativy a chytlavého nápadu se kampaň neobejde. Marketér pracuje s designérem a copywriterem tak, aby vznikla kreativa, která bude mířit do černého. Zároveň budete vědět, co se kdy bude dít na vaší i na naší straně.

Přínos pro vás

  • Finální výstupy testujeme a zjišťujeme, co vizuálně a textově funguje nejlépe.
  • Díky přesně stanovenému časovému plánu máte vždy přehled, co se děje.
  • Naše kreativní nápady naplňují stanovené cíle.

Proč do toho jít s Justmighty

Jsme vašimi partnery

Uvědomujeme si, že na úspěchu klienta závisí úspěch Justmighty a naopak. Proto přicházíme s nápady, jak celý váš projekt posunout dál.

Myslíme strategicky

Nekoncepční projekty nemají šanci na úspěch. Toho jsme si plně vědomi, a proto uvažujeme strategicky. Vše podřizujeme stanoveným cílům.

Naše práce nás baví

Neustále na sobě pracujeme a každý den se vzděláváme. Naše práce nás baví a myslíme, že je to znát. Posuďte sami.

Náš blog

Marketing Život v Justmighty

3 min. čtení →

Marketing

4 min. čtení →

Design Marketing

5 min. čtení →