Foto & Video

Vyprávějte příběh své značky co nejvýstižněji to jde. Prostřednictvím fotek a videí.

Tři pilíře tvorby fotografií a videí

  • Obsah - Nemluvte za každou cenu. To, oč tu běží, je obsah. Kdo chce být slyšet, měl by mít co říct.

  • Výstižnost - Sdělte to tak, aby to všichni pochopili. Vypovídající nejsou jen fotky, záběry a animace, ale i zvuk či střih.

  • Působivost - Dotkněte se lidských srdcí a zanechte v nich emoce. Budou si vás pamatovat.

Fotíme, natáčíme, vytváříme scénáře, kreslíme ilustrace a uvádíme je do pohybu. Nenechte se zmást. Nemusí jít nutně o televizní reklamu či fotostory v podání topmodelek. Tato interaktivní média jsou běžnou součástí dnešního online světa. Ať už v podobě pravidelného multimediálního obsahu na sociální sítě nebo image či produktová videa a návody na firemní web.

FOTOGRAFIE A VIDEA, KTERÁ PRODÁVAJÍ

Můžete mít nádherné fotky, ale pokud si je lidé nespojí s vaší značkou a produktem, je to k ničemu. Snažíme se propojit krásné fotky s vaším brandem.

IMG_8440.jpg

PROČ FOTOGRAFIE A VIDEA OD NÁS?

Na všem pracujeme v kontextu. Nemá smysl dělat něco jen proto, že se mi to líbí nebo proto, že to má každý. Vezměme to za jiný konec: Jaký problém řeší zákazník? Co si od produktu slibuje a po čem touží? Nečekejte od nás jen krásné fotky a zábavná videa, nýbrž kreativu, co funguje.

Zmrazení okamžiku tady a teď

Američtí indiáni věřili, že jim foťák ukradne duši. My věříme, že jím lze zachytit neopakovatelný okamžik. Každá minuta, ba každá vteřina našeho života je jedinečná a na ty důležité chceme vzpomínat.

Děláme fotky lidí, image fotky, ale i fotografie čistě produktové. Unifikovaným neosobním snímkům z fotobank příliš nefandíme, a tak jsme se rozhodli vydat svou vlastní cestou. Grafiku, weby, brandbooky a vůbec celou marketingovou komunikaci se snažíme provázat fotografiemi z naší produkce. Upravujeme je tak, aby byly v souladu s jednotnou vizuální identitou značky.

Co slova nezachytí

Jedna animace dokáže říct víc než tisíc slov. Video se stává stále častějším a populárnějším prvkem firemní prezentace. Nejen té webové, ale i sociální. V současné době jsou videa nejvíce oblíbeným formátem řady sociálních sítí a platforem. Připravíme námět a scénář, storyboardy a najdeme vhodné lokace. Pak vše upravíme, sestříháme a vybereme vhodnou hudbu a animace. Zkrátka do toho dáme maximum.

Perfektní tvorba fotografií a videí

Rozhodli jste se do toho jít s námi. Jak to bude vypadat? Ke každému projektu přistupujeme individuálně, ale většinou je postup následující:

1) Úvodní schůzka

Tohle jsme my. Kdo jste vy? Sejdeme se a probereme vše podstatné: co se bude fotit a natáčet, kde, kdy, proč a za kolik. V prvé řadě vás chceme víc poznat.

2) Tvorba storyboardu, námětu a scénáře

Jako u filmu: Chce to nápad a těch my máme spoustu. Než se pustíme do samotného natáčení, připravíme storyboard, námět, scénář, vybereme vhodnou lokaci a vše si spolu odsouhlasíme.

3) Focení a natáčení

V záři reflektorů: Jsme fotografové, kameramani i psychologové v jednom. Někdy jsou v našem hledáčku profesionální modelky a herci, jindy jste to vy sami. Nemáte se čeho bát, bude vás to bavit.

4) Stříhání, úpravy a hudba

Aby to mělo šťávu: Záleží, jak to podáte. Z těch samých snímků můžete sestříhat video v akčním hollywoodském duchu, ale i legendu o lásce a cti. Podobně je to s fotkami.

5) Možnost další spolupráce

Může to být jen začátek: Možná nakonec neskončí jen u fotek a image videí. Budete si přát něco dalšího?