Vyprávíme příběh vaší značky

Copywriting

Existuje široce sdílená představa, že psaní je hra se slovy. Opravdu dobré texty přitom vznikají spíš hraním si s úhlem pohledu. Tvoříme pro vás úderné webcopy a texty na sociální sítě, co pobaví. Inspirujeme vás blogovými články a slogany, které se nesmazatelně vryjí do paměti. Na míru vaší cílové skupině. Tasíme tužky a pera – co pro vás můžeme napsat?

Poptat copywriting

Popis služby

Copywriting v podání Justmighty

Vyprávíme váš příběh

Lidé milují příběhy. Už od nepaměti. Každý z nás prožívá svůj jedinečný životní příběh – značky nevyjímaje. Ostatně i naše myšlení a zkušenosti jsou organizované jako příběhy. Stačí vyprávět ten váš a vaši zákazníci vás budou napjatě poslouchat.

Jsme srozumitelní

Na webu lidé čtou jinak než v tisku – v prostředí internetu skenují očima. Proto vašim zákazníkům informace předáváme co nejstručněji to jen jde. Jak říká George Orwell: „Zkraťte všechno, co zkrátit můžete.“ Neexistuje text, který by nešel zredukovat.

Komunikujeme jednotně

Mluvíme jednotně napříč všemi komunikačními kanály. Na začátku spolupráce vždy stanovíme komunikační strategii, konkrétní obsahovou strategii a určíme značkový archetyp, který nejlépe odpovídá vaší podstatě, a toho se držíme. Zuby nehty.

Jsme pedantsky pečliví

Nezáleží jen na volbě slov, ale i na jejich pořadí. Naše texty brousíme jak po stránce významové, tak stylistické a gramatické. Než naše texty spatří světlo světa, nejdřív musí projít přísnou jazykovou korekturou naší neúprosné korektorky.

Proč je copywriting důležitý

Emoce

Emoce do svých reklam nedostanete pouze barvami, tvary, typografií, ilustracemi a fotkami, ale i dalším výrazovým prostředkem starým jako lidstvo samo – slovy.

Komunikace

Některá slova ničí, jiná život dávají. Základem dobrých a fungujících mezilidských vztahů je otevřená komunikace. Komunikace vaší značky není důležitá o nic méně.

Péče o klienty
Péče o klienty

Přesvědčivost

Vaše texty by měly mít pozitivní nádech a ve vaší cílové skupině budit důvěru. My se o to postaráme a vytvoříme pro vás přesvědčivé texty, které prodávají.

Čtivost

O naši pozornost bojují stovky reklam denně. Pokud vaše texty nebudou poutavé, zábavné a dobře strukturované, dost možná zůstanou bez povšimnutí.

Portfolio

Jestli se nepletu, vánoční Kofola je tu.

To chci vidět

Touch the living perfection. Vdechli jsme kameni život.

To chci vidět

Delivery revoluce aneb startujeme komunikaci nové služby ŠKODA AUTO.

To chci vidět

Zaujali jsme vás? teď už se jen ozvat

Poptejte nás

3 jednoduché kroky ke skvělému copywritingu

01

Úvodní workshop

02

Tvorba komunikační a obsahové strategie

03

Psaní a zase psaní (a korektury)

01

Úvodní workshop

Abychom mohli dobře psát, musíme se umět ptát. Chceme vás, váš produkt a vaše zákazníky poznat opravdu zblízka. Od toho tu je úvodní workshop. Vyzpovídáme vás a možná se sami o sobě dozvíte věci, o nichž jste dosud neměli tušení.

Přínos pro vás

  • Naladíme se na stejnou vlnu. Předáte nám všechny potřebné informace.
  • Svého copywritera poznáte osobně a můžete jej správně nasměrovat.
  • Pak nám stačí dát hrubé podklady a my už budeme vědět. Protože vás známe.
02

Tvorba komunikační a obsahové strategie

Samotné psaní je jen zlomek práce copywritera. Předchází mu hledání inspirace, detailní rešerše tématu, podkladů a SEO analýza. Na základě toho vzniká obecná komunikační strategie značky a konkrétní obsahová strategie pro jednotlivé kanály.

Přínos pro vás

  • Nepíšeme podle toho, jak se zrovna probudíme. Komunikujeme uceleně.
  • Díky jednotné promyšlené lince si vaše aktivity lidé ve svých myslích snadno spojí.
  • Ke strategii a komunikačnímu manuálu se můžete stále vracet a čerpat z nich.
03

Psaní a zase psaní (a korektury)

Písmena skládáme ve slova a slova ve věty. Čím déle pro vás píšeme, tím snáze to jde – pokud vás dobře známe, nepotřebujeme dlouhosáhlá vysvětlování. Píšeme vám z duše. Veškeré námi dodané texty prochází jazykovou a gramatickou korekturou.

Přínos pro vás

  • Naše texty optimalizujeme pro vyhledávače. Jsou takzvaně „SEO ready“.
  • Máte záruku, že námi dodané texty jsou stylisticky i gramaticky správné.
  • Výsledky obsahu měříme různými nástroji a na základě toho jej zlepšujeme.

Proč do toho jít s Justmighty

Jsme vašimi partnery

Uvědomujeme si, že na úspěchu klienta závisí úspěch Justmighty a naopak. Proto přicházíme s nápady, jak celý váš projekt posunout dál.

Myslíme strategicky

Nekoncepční projekty nemají šanci na úspěch. Toho jsme si plně vědomi, a proto uvažujeme strategicky. Vše podřizujeme stanoveným cílům.

Naše práce nás baví

Neustále na sobě pracujeme a každý den se vzděláváme. Naše práce nás baví a myslíme, že je to znát. Posuďte sami.

Náš blog

Design Marketing

5 min. čtení →

Marketing

4 min. čtení →

Život v Justmighty

4 min. čtení →