Pomůžeme vaší značce na svět

Branding & vizuální identita

Branding & vizuální identita je základním stavebním kamenem vašeho podnikání. Na první pohled vystihuje, kdo jste a pro co žijete. Komunikuje cíle, které jste si stanovili, hodnoty, které vyznáváte, a v neposlední řadě povahu vašich produktů a služeb, díky nimž vás zákazníci milují. Takže jak vznikají úspěšné značky?

Poptat branding

Popis služby

Branding v podání Justmighty

Odrážíme filozofii vaší firmy

Držíme se definice slova identita, a proto vytváříme značky, které vychází z vás. Pracujeme tak, aby značka intimně reflektovala to, jací jste vy, jaký je váš produkt nebo služba. Vizuální identita není jen naoko lákavá věc, je vaší veřejnou zpovědí.

Klademe důraz na komplexnost

V Justmighty vnímáme branding jako ucelenou vizuální a komunikační strategii od barevnosti a typografie přes tonalitu značky a copywriting až po web a tiskoviny. Každý e-mail, na který odpovíte, každý letáček, který rozdáte, je součástí vaší značky.

Stanete se součástí procesu

Umíme pracovat samostatně, jsme ale velmi otevřeni tomu, abyste byli součástí tvorby identity vaší značky. Nasloucháme, rádi se o různých cestách bavíme a projekty posouváme společnými silami. Chceme, aby vás to s námi bavilo.

Jsme časově flexibilní

Protože se jedná o strategický projekt a intenzivní kreativní činnost, nikdy to není dobré uspěchat. Naši práci však přizpůsobíme vašim termínům. Máme interní proces vzniku značky dokonale propracovaný a díky tomu jsme vám schopni vyjít vstříc.

Proč je branding důležitý

Investice

Když vám shoří továrna, značka je to jediné, co vám zůstane. Silný brand zvyšuje vliv na celý obor vašeho podnikání, a tím stoupá hodnota vaší firmy pro investory.

Důvěra

Vizuální identita usnadňuje orientaci. Kupující je ochotný zaplatit za produkt nebo službu firmě, které důvěřuje, víc než za tu samou věc u společnosti, kterou nezná.

Péče o klienty
Péče o klienty

Rozpoznatelnost

Dobře nastavený vizuální styl pomůže zákazníkům vaši firmu identifikovat mezi miliony dalších. A to je v dnešní vysoce konkurenční době důležitější než kdy dřív.

Efektivita

Detailně nastavený proces komunikace zjednoduší jak práci lidí ve vašem týmu, tak i spolupracujících agentur. Vaše marketingové kampaně budou efektivnější.

Portfolio

Vytvořili jsme nový brand a web. Nejen pro maminky a tatínky.

To chci vidět

Jestli se nepletu, vánoční Kofola je tu. A nechybí ani edice Jablko a skořice.

To chci vidět

Touch the living perfection. Vdechli jsme kameni život.

To chci vidět
prohlédněte si všechny případové studie →

Zaujali jsme vás? teď už se jen ozvat

Poptejte nás

3 jednoduché kroky ke skvělému brandingu

01

Brandingový workshop

02

Tvorba hlavního konceptu, naming

03

Diskuze a finalizace vizuální části brandbooku

01

Brandingový workshop

Než se pustíme do práce, uspořádáme interaktivní workshop. Převyprávíme si příběh vaší společnosti, společně definujeme cíle, vize, mise a hodnoty. Zanalyzujeme vaše podnikání a cílové skupiny. Poznáme se a naladíme na stejnou vlnu. Na základě poznatků pak vytvoříme první koncepty, moodboardy, zkoumáme konkurenci.

Přínos pro vás

  • Od prvního momentu spolupráce jste nedílnou součástí projektu.
  • Jste to vy sami, kdo udává směr, kterým se společně vydáme.
  • Díky workshopu poznáme vaši firmu zblízka a vytvoříme kvalitní brand.
02

Tvorba hlavního konceptu, naming

Malujeme, tvoříme, vyřezáváme, fotíme, natáčíme a tiskneme. Vznikají první návrhy loga, typografie a barvy. S brandem pracujeme ve fyzických aplikacích. Tvoříme název, který testujeme na vybrané cílovce. Vybíráme tu nejlepší variantu, dopracováváme ji a zveme vás na prezentační schůzku.

Přínos pro vás

  • Díky prototypům a maketám jasně vidíme, co funguje a co nikoliv.
  • Názorně uvidíte, jak bude vaše značka působit v praxi.
  • Do konceptu máte možnost zasáhnout a usměrnit jej.
03

Diskuze a finalizace vizuální části brandbooku

Nosný koncept už znáte. Teď vzniká prostor nad ním diskutovat a posouvat ho. Vaše připomínky rádi zapracujeme tak, abyste výtvor vzali za svůj a ztotožnili se s ním. Odevzdáváme vám kompletní grafický manuál vaší firmy včetně aplikací.

Přínos pro vás

  • Vašim přáním a představám se snažíme vyjít vstříc.
  • Díky tomu se s představeným konceptem snadno ztotožníte.
  • S grafickým manuálem můžete dále pracovat a zpětně se k němu vracet.

Proč do toho jít s Justmighty

Jsme vašimi partnery

Uvědomujeme si, že na úspěchu klienta závisí úspěch Justmighty a naopak. Proto přicházíme s nápady, jak celý váš projekt posunout dál.

Myslíme strategicky

Nekoncepční projekty nemají šanci na úspěch. Toho jsme si plně vědomi, a proto uvažujeme strategicky. Vše podřizujeme stanoveným cílům.

Naše práce nás baví

Neustále na sobě pracujeme a každý den se vzděláváme. Naše práce nás baví a myslíme, že je to znát. Posuďte sami.

Náš blog

Marketing Život v Justmighty

3 min. čtení →

Marketing

4 min. čtení →

Design Marketing

5 min. čtení →