Kreativní grafické & internetové služby

Děláme grafický design a kreativu, webovky na které vytváříme naše fotky a videa, směřujeme na ně lidi pomocí online marketingu a spoustu dalšího.

Branding & Vizuální identita

Vizuální vjemy jsou ty nejsilnější. Firma musí mít jasně definovaný vizuální styl, který si lidé zapamatují a se kterým si firmu spojí.

Vizuální identita je jednotný vizuální styl firmy či projektu, který ho jasně definuje a odlišuje od konkurence. Vyjadřuje to, jaká firma je, jakou má povahu a co je její náplní. Jasně ji také graficky identifikuje mezi miliony dalších produktů a společností a to je dnes důležitější než kdykoliv jindy.

Grafický design identity děláme jinak než ostatní, resp. tak, jak se dělat má. Branding nerovná se logo. Pro nás je to set elementů, které spolu hrají a něco vyjadřují. Je to zejména typografie, barevná paleta, ikonografie, ilustrace, základní tiskoviny, merchandisinga a v neposlední řadě pak logo.

Čeho se držíme při tvorbě vizuální identity

  • Reflexe - Promítáme do firemní identity povahu a filozofii společnosti. Korporátní branding tak vyjadřuje jaká firma je.

  • Konzistence - Grafický design děláme tak, aby byl konzistentní napříč všemi grafickými materiály a podklady, které vytváříme.

  • Harmonie - Snažíme se vyvažovat jednotlivé grafické prvky a jednoduchost. Naše grafické služby jsou čisté a přirozené.

  • Originalita - U každé vizuální identity chceme, aby byla originální, neopakovatelná a na první pohled zapamatovatelná.

Grafický design a tvorba jednotného brandingu

Přečíst více o brandingu

“Děkujeme Justmighty za vdechnutí života našemu projektu, pro který vypracovali nádhernou vizuální identitu s ručně kreslenými postavičkami, ikonkami a vlastně celým ručně kresleným webem.”

– Jiří Kasala, PERFECT Slim s.r.o.

Webdesign & Development

Grafické služby, návrh webových stránek a jejich samotná tvorba. Dělá to dnes každý druhý. Ale opravdu dobře a poctivě to dělá jen hrstka z nás.

Proč byste si měli objednat webové stránky od nás?

Budu to zmiňovat na tomto webu mnohokrát, ale hlavním důvodem je to, že naše tvorba webových stránek je orientovaná na jasné naplnění cíle, který si klient stanoví.

Krom toho mají naše projekty originální grafický vizuální styl, který je charakterizován jednoduchostí a orientací na funkčnost. Věnujeme opravdu vysokou pozornost i těm nejmenším detailům. Všechny naše webové stránky jsou responzivní. Jejich obsah se tedy přizpůsobí velikosti zařízení, na kterém si je prohlížíte. Používáme ty nejmodernější webové technologie a zároveň myslíme na to nejdůležitější. Online Marketing.

Přečíst více o tvorbě webů

Kreativní webdesign a vývoj webových stránek

Responzivní web

Responzivní design webu se přizpůsobí velikosti zařízení, na kterém je zobrazíte. Budou tak vždy skvěle vypadat na běžném notebooku, tabletu, telefonu, ale i velkém monitoru. Zjistit více

SEO (On-page)

Všechny naše stránky jsou tzv. SEO ready. Při jejich tvorbě myslíme na přípravu pro Online marketing a optimalizaci pro vyhledávače. Ale to je opravdu jen začátek. Zjistit více

Sledujeme daný cíl

Webovky navrhujeme tak, aby splnily to, co od nich klient očekává. Mají prodat? Mají představit nový produkt? To je důvod proč weby děláme. Ne jen aby byly, ale aby měly smysl. Zjistit více

Zjistit více o webdesignu & tvorbě webových stránek

“Justmighty nám pomohli posunout naši online prezentaci na novou úroveň. To vedlo k významnému nárůstu počtu nových klientů.”

– MUDr. Kateřina Veselá Ph.D., Repromeda s.r.o.

Online marketing

Nový web je fajn věc, ale sám o sobě je k ničemu. Potřebujete na něj přivést lidi. Internetový marketing je nejefektivnější služba jak to udělat.

SEO

Webová optimalizace pro vyhledávače je fenoménem a nutností dnešních dnů. Pokud to se svým projektem myslíte vážně, není na co čekat. Když Vás zákazník na internetu nenajde, neexistujete pro něj. Zjistit více

PPC

Internetová reklama, kde platíte jen za každý klik. Efektivní kampaň Vám nastavíme, dobijeme, optimalizujeme a postaráme se o ni. PPC reklama má okamžitý náběh, jasné zacílení a dynamický management kampaně. Zjistit více

Další nástroje

  • Affiliate marketing

  • E-mail marketing

  • Social marketing

  • Testování konverzí

Internetové služby zajišťující online marketing

“Online marketing nám zaručil pravidelný prodej našich přístrojů Face-Up. Spolupráci s firmou Justmighty můžeme jen doporučit.”

– Michal Rampl, Enjoy Trade s.r.o.

Fotografie & Videa

Jak jinak vyjádřit příběh, styl nebo povahu Vašeho projektu než pomocí fotografií a videí. Snad jen obojím na krásném webu od nás.

Pořizujeme nádherné fotografie

Když vytváříme grafický design, webové stránky nebo brand, vždy se ho snažíme doplnit o vlastní fotografie. Máme silný odpor ke klasickým databázovým fotkám, které jsou naprosto neosobní, umělé a jsou spíše kontraproduktivní. Fotografiemi doplňujeme vizuální styl firmy a kolorujeme je tak, aby ladily s firemními barvami. Děláme fotky stylové (na web apod.), ale i fotografie funkční, produktové a doplňkové (např. pro tiskoviny).

Promluvit si o fotografování a natáčení

Focení a postprodukce fotografií

Děláme videa. Ta hezká, filmová.

To, co se snažíme vyjádřit slovy v dlouhých odstavcích (které si často nikdo ani nepřečte), vyjádříme během několika minut pomocí videa. Někdy i mnohem lépe. Jedná se o stále častější prvek pro webové prezentace a mnohdy ten vůbec nejpopulárnější. I když jsou to videa krátká, vždy si připravíme scénář, storyboardy, najdeme vhodné lokace a dáme do toho maximum. Ve finále nám vznikne krátký film o Vašem produktu.

Natáčení a stříhání videa

“Ne všichni se fotí rádi, někteří dokonce neradi. Ale s Lubošem si to užijí opravdu všichni. A jak řekla naše nejmenovaná kolegyně – Je to bůh! Tak dobrou fotku jsem nikdy neměla!”

– Veronika Veselá, Exponex s.r.o.

Aplikace (když na to není appka)

Vytváříme mobilní aplikace plo platformy iOS a Android. Zajistíme jejich funkční grafický design, programování i samotnou distribuci a propagaci.

Funkcionalita

Poslechneme základní zadání a rozpracujeme celý projekt tak, abychom maximálně využili vlastností chytrých mobilních zařízení a maximalizovali tak UX (User experience).

UI Design

Telefony a tablety používáme denně. Appka musí být příjemná na používání, uživatelé s ní budou velice často pracovat. Musí také vyniknout mezi miliony dalších aplikací, aby byla originální.

Vývoj

Jsme oficiálně registrovaní vývojáři a pracujeme s originálními vývojařskými nástroji, které nám umožňují napsat ty nejnovější a nejvychytanější appky na vysoké technické úrovni.

Distribuce

Hotovou aplikaci je potřeba uvést na trh. Získat první uživatele a trochu to rozjet. Zajišťujeme distribuci do online obchodů s aplikacemi a online propagaci celého projektu.

Pojďme vymyslet něco skvělého