Strategie, kreativa a emoce

Naše služby

Proč lidé milují příběhy? Je to jednoduché. Příběhy v nás vyvolávají emoce. A emoce prodávají. Najdeme váš příběh a vašim zákazníkům jej poutavě odvyprávíme. Od brandingu přes marketingovou strategii až po poslední post na sociálních sítích.

Designer

Vytvoření značky

Na počátku stojí váš produkt nebo služba. Poté přicházíme na řadu my. Aby si vás zákazníci oblíbili, musí se o vás nejdřív dozvědět. Vytvoříme vaši firemní identitu – nejen logo, ale celý vizuální styl a komunikační strategii. A vaše značka spatří světlo světa.

Růst značky

Vizuální a firemní identitu i komunikační strategii už máte. Co teď? Váš zdravý růst vyžaduje dva základní předpoklady – brand awareness a zvýšení prodeje. S obojím vám rádi pomůžeme. Pojďte s kůží na trh. Spolu s námi.

Vybrané případovky z portfolia

Spolupráce

Jedná se o mladé a velmi nadané lidi, kteří se dokáži vcítit do potřeb zákazníka a nabídnout mu to nejlepší.

Marek Bukal majitel netboxu

Spolupráce s Justmighty

Všech našich klientů si velmi ceníme. Obzvlášť těch, kteří to s námi táhnou už léta. Čím déle pro vás pracujeme, tím snazší to je. Tvoříme vám z duše. Jaké společné kroky nás čekají? Pojďme se na to podívat.

01

Workshop

Chceme poznat vás, váš produkt a vaše zákazníky opravdu zblízka. A vy zase nás a náš styl práce. Proto spolupráci začínáme úvodním workshopem.

02

Analýza

Finálnímu výstupu předchází analýza cílové skupiny, trhu a konkurence. Hledáme a nacházíme inspiraci, provádíme detailní rešerši tématu a podkladů.

03

Tvoření

Vymýšlíme, designujeme, natáčíme, píšeme a fotíme. Zkrátka tvoříme obsah. Veškeré výstupy s vámi konzultujeme. Vše máte plně pod kontrolou.

04

Optimalizace

Sledujeme data a na základě analytických nástrojů optimalizujeme kampaně i weby, abyste dosáhli svých cílů. Protože neustále je co zlepšovat.