Repromeda

5 elementů, 5 let naší společné spolupráce.

O projektu

Světová špička v oboru reprodukční medicíny si zaslouží špičkovou vizuální a webovou prezentaci, nemyslíte? Aneb tam, kde se snoubí rodinná firma s devatenáctiletou historií, největší klinika v České republice s individuální nadstandardní péčí, světové moderní technologie s intimitou a empatií, inkubátor vědeckého pokroku s prvky alternativní medicíny a nový interiér se zásadami čínského Feng-Shui. U toho jsme prostě nemohli chybět: Justmighty v hlavní roli.

Rozsah projektu

Branding
Webdesign
Development
SEO
PPC
Foto/video
Print

Koncept brandu

Před naším designerským týmem stál nelehký úkol. Jak jsme se s ním poprali? Oheň, voda, dřevo, země a kov. Pět elementů odpovídajících pěti základním službám, které klinika poskytuje. Výsledné logo jsme složili z více než stovek odstínů těchto pěti akvarelových stop, z nichž každá má v novém vizuálním stylu své místo. To vše se nám povedlo s respektem k tvaru původního loga a typografii. Přesvědčte se sami.

Repromeda-vyvoj-brandu.gif
Repromeda-elementy.jpg
Repromedaelementy-vyvoj.jpg

Aplikace Brandu

Repromeda-vizualizace.jpg
Repromeda-logo-vyvoj.jpg
Repromeda-hlavickovy-papir.jpg
Repromeda-sloha.jpg
Repromeda-vizitky-ruzne.jpg
Repromeda-vizitky.jpg
Repromeda-kancelarske-potreby.jpg

S Justmighty jsme začali spolupracovat v době, kdy ještě ani Justmighty nebyli. Tomáš a Marco seděli v kanceláři 2×3 metry a my jsme byli malá klinika s 25 zaměstnanci, která s marketingem teprve začínala. Troufnu si říct, že už 5 let vzájemně bok po boku rosteme, přinášíme si nové výzvy, podněty ke zlepšení. Justmighty stojí za naším brandem i webovými stránkami. Pomáhali nám nakopnout on-line i komunikaci na sociálních sítích. Jsem moc ráda, že se naše cesty tehdy spojily a že máme vedle sebe tak skvělý tým lidí s bujnou fantazií a chutí pomáhat svým klientům růst.

Tereza Agáta Jičinská

Repromeda-brozura.jpg
Repromeda-brozura-ztluta.jpg
Repromeda-brozura-cervena.jpg
Repromeda-oranzova.jpg
Repromeda-brozura-zelena.jpg
Repromeda-ajala.jpg
Repromeda-recepce-logo.jpg
Repromeda-interier.jpg
Repromeda-recepce.jpg
Repromeda-obleceni.jpg

Webové stránky

Repromeda-webdesign.jpg
Repromeda-web-screeny.jpg

Mohlo by se Vám také líbit

Ostatní

Gastronomie

Architektura