Potters kitchen

Brand, který potěší nejen oko, ale prochází i žaludkem.

O projektu

Den co den připravuje catering do firem, na párty i svatby, polední menu o osmi hlavních chodech, celodenní fitness stravu i studenou kuchyni do brněnských sportovních a wellness center. Gastronomii se věnuje téměř 15 let. O kom je řeč? O firmě Potters Kitchen, pro níž jsme vytvořili kompletní brand a realizovali nejrůznější tiskoviny.

Rozsah projektu

Branding
Copywriting
Print

ŠŤAVNATÁ SPOLUPRÁCE

Potters Kitchen a jejich produkty dobře známe, což nám práci na kreativě značně usnadnilo. Už čtyři roky od nich totiž objednáváme polední meníčka, fitness obědy a příležitostně také catering, a tak jsme do naší tvorby promítli cenný product i customer insight.

PŮVODNÍ KONCEPT

Nejprve jsme v konceptu pracovali se zelenou a žlutou – barvami, které evokují čerstvost a zdravé stravování. Jenže Potters Kitchen nabízí mnohem víc. Připravuje lehké fitness jídlo, ale i tradiční české speciality, exotickou mezinárodní kuchyni a na vaší svatbě se postará nejen o samotný catering a servis, ale také doprovodný program včetně DJs.

potters_koncept_zelena.png
potters_koncept_zluta.png
pk_koncept_3.jpg

BARVY A LOGO

Výsledné logo proto pracuje se zlatou, černou a bílou, což jsou nadčasové elegantní barvy, které vystihují nabídku distingovaných služeb na míru dle přání zákazníka mnohem lépe. Výživoví poradci z Potters s vámi totiž sestaví individuální plán, catering si vyberete na téma, jaké jen chcete, a v poledním menu kuchaři rádi zohlední vaše alergie i osobní preference a připraví pro vás vhodnou alternativu.

V logu se objevují dva odlišné fonty, které se vzájemně prolínají a snoubí v jeden celek stejně jako různé chutě i vůně jídel připravovaných Potters Kitchen.

pk_logo_1.jpg
pk_logo_2.jpg

APLIKACE

Součástí brand manuálu jsou aplikace v podobě tiskovin a nejrůznějších reklamních nosičů, z nichž jsme už realizovali například Roll Up bannery a vizitky.

aplikace_dvere.png
aplikace_vizitky.png
aplikace_igelitka.png
aplikace_letacek.png
aplikace_razitko.png
aplikace_tasky.png
aplikace_triko.png
rollup.potters.gold.png
rollup.potters.black.png

WEB

Z brand manuálu následně vzešel nový web, který vytvářela naše partnerská agentura Crevety. Web je rozdělen do čtyř základních sekcí, které představují čtyři hlavní oblasti služeb nabízených Potters Kitchen.

Dobrou chuť!

potters_web.png

Mohlo by se Vám také líbit

Ostatní

Gastronomie

Architektura