Niveko Webdesign

Nalezněte harmonii – uprostřed vaší zahrady. A při návštěvě webu.

O projektu

Niveko lidem plní sny. Přinejmenším ty, které se týkají jejich zahrady a trávení volného času s nejbližšími. Niveko je předním evropským výrobcem bazénů, které jsme představili na novém webu.

Rozsah projektu

Branding
Webdesign
Copywriting
Development
UI/UX
Kreativa

Výzva, kterou jsme přijali

Dostali jsme jasnou výzvu – vytvořit webové stránky, které budou obsahovat zajímavé prvky, posunou vizuální styl a především vnímání celé značky. A my ji přijali. Web jsme postavili na třech základních pilířích: intuitivním designu, silných lifestylových fotografiích a skutečných lidských příbězích. V návštěvnících chceme vyvolat chuť skočit do nového bazénu rovnou po hlavě. Jak se nám to podařilo? Posuďte sami. Stačilo k tomu 7 jednoduchých kroků.

niveko-webdesign-prkvy-konfigurator.jpg

1. Na začátku jsme se dobře poznali

S klientem jsme se blíž poznali na webovém workshopu. Dozvěděli jsme se veškeré informace o počátcích jejich podnikání, současném fungování a jejich požadavcích na web. Shodli jsme se, že na webu promítneme nové designové prvky a postavíme jej na image fotografiích. Nedílnou součástí stránek je totiž jednoduchý konfigurátor bazénů a ukázky hotových realizací pro spokojené rodiny z celé Evropy.

justmighty-workshop-niveko.jpg

2. Struktura, kterou proplujete jedna radost

A jak to bylo dál? Pustili jsme se do tvorby wireframů, pod kterými si můžete představit drátěný model klíčových landing pages. S klientem jsme si detailně definovali rozvržení celého webu, strukturu jednotlivých stránek i rozsahy textů. Kvalitně zpracované wireframes nám v budoucnu ušetřily spoustu času. Protože právě v tuto chvíli jsme ladili User Experience a User Interface – jednoduše řečeno přehlednost a srozumitelnost celého webu.

niveko-webdesign-wireframe.jpg

3. Hravé designové prvky a silné fotografie

Do vizuálu značky jsme propsali jemný odstín pudrově růžové, která je zde harmonickým doplňkem a vkusnou protiváhou k dominantní modré. Zároveň jsme navrhli prvek nepravidelné bubliny, která se stala novým signifikantním znakem celého webu a později i nových katalogů. Web jsme oživili o zajímavé interakce pracující právě s elementem kapky vody. Věděli jsme, že s obsahem se nám bude pracovat dobře, protože nám klient dodal krásné fotografie bazénů.

niveko-webdesign-design-prvky@2x.jpg

4. Stručné texty, které řeknou mnoho

Cílem textů není návštěvníky webu zahltit množstvím technických informací. Naopak. Velmi úsporným způsobem v lidech vyvolávají správné emoce – touhu po zaslouženém odpočinku a nezapomenutelných chvílích plných radosti strávených s rodinou a přáteli. Nic víc, nic míň. No dobře, ještě také vystihnout smysl a fungování celé společnosti, protože dnes lidé chtějí vědět, od koho skutečně nakupují.

niveko-webdesign-copywriting@2x.jpg
niveko-webdesign-foto-bazen@2x.jpg

5. U Pohlreichů a Neumannů doma

Nedílnou součástí webu představují příběhy spokojených zákazníků z Česka, Rakouska, Švýcarska, Německa, Lucemburska, Belgie, Velké Británie, Norska a Švédska. Více než 60 rodin se s námi podělilo o to, co jim jejich bazén Niveko do života přinesl. Někteří to definovali jako „wellness pro duši“, jiní jako oázu klidu, díky níž se zároveň udržují stále ve formě.

niveko-webdesign-homepage-detail-stranky@2x.jpg
niveko-webdesign-o-nas-bazeny@2x.jpg

6. Navrhněte si bazén svých snů

„Zavřete oči a představte si svůj vysněný bazén,“ tak návštěvníky webu lákáme, aby pomocí Niveko konfigurátoru svou představu zhmotnili. V několika jednoduchých krocích si zvolí typ, barvu, tvar bazénu a vstup do něj. Na základě zvolených parametrů jim konfigurátor prozradí, co o nich jejich volba vypovídá. Je vám bližší stříbrná, světle modrá nebo odstín Caribic? Jste minimalista, megaloman nebo spíš něco mezi? Otestujte své představy i sami sebe také vy. V posledním kroku stačí vyplnit kontaktní údaje a s konkrétní nabídkou vás osloví Niveko partner pro vaši zemi.

niveko-webdesign-foto-design-prvky@2x.jpg
niveko-webdesign-konfigurator@2x.jpg

7. Precizní webdesign a development

Hotový design i s texty jsme předali našim developerům, kteří web přivedli k životu, aby fungoval a mohl směle do světa. Ti designové prvky rozhýbali a vytvořili zábavné mikrointerakce. Web jsme spouštěli ve 4 jazykových mutacích – kromě češtiny je web také v angličtině, němčině a francouzštině. Všechny mutace běží pod jednou databází a jejich správa je tak mnohem jednodušší. Výsledkem je nový web, který spojuje moderní design, emoce a krásné realizace.

niveko-webdesign-mobilni-responzivita.jpg

Mohlo by se Vám také líbit

Ostatní

Gastronomie

Architektura