Moneus

I učetní kancelář může mít sexy konverzní web.

O projektu

MONEUS je česká společnost zabývající se mezinárodním zdaněním. Celou značkovou strategii jsme ladili do elegantního prvorepublikového stylu 30. let, zdobných tapet a měděných odlesků. Přečtěte si o tomto nablýskaném brandu něco víc.

Rozsah projektu

Branding
Webdesign
Copywriting
Development
SEO
PPC
Foto/video
Print
Social

Tvorba názvu

Během úvodního workshopu nás klient seznámil s problematikou mezinárodního zdanění a účetnictví. Název vznikl z latinského “Moenus”, což znamená služba, kancelář, daň či funkce. Moenus jsme poupravili na MONEUS, protože se ve většině jazycích vyslovuje lépe a zároveň evokuje anglické „money“.

moneus-logo-varianty.jpg
moneus-foto-proces.jpg

Značka vybočující z řady

Následoval moodboard, který udal směr, jakým se má nově vznikající brand ubírat. Chtěli jsme vytvořit značku, co budí důvěru, ale zároveň ukazuje mládí a dravost, která je pro Moneus charakteristická. Jakmile jsme doladili název, moodboard, logo, barvy a typografii, pustili jsme se do tvorby video prezentace, která nastavila komunikační linku a zároveň klientovi i veřejnosti představila celou brand essence. Seznamte se s MONEUS.

moneus-barvy.jpg
moneus-blok.jpg
moneus-obalka.jpg
moneus-sloha.jpg
moneus-razitko.jpg
moneus-foto-kancelar.jpg
moneus-brandbook.jpg

Od loga až po vizitky

V logu jsme použili patkové písmo budící důvěru a luxus a zakomponovali do něj monogram „M“. Vizitky jsme pojali neotřelou formou. Každou z nich jsme umístili do obalu s výřezem obdélníku značícím graf. Vysunutí vizitky z obalu symbolizuje snížení nákladů, kterého s MONEUS hravě dosáhnete.

moneus-pattern.jpg
moneus-vizitky.jpg

Účetnictví a daně nejsou příliš atraktivním oborem. Tým Justmighty se jej však odvážně chopil a vznikl opravdu sexy web a sociální marketing. To vše díky spolehlivosti, preciznosti a vnímavosti vůči našim potřebám.

Ondřej Málek

Webové stránky

Cílem „prvorepublikového“ webu je konverze v podobě kontaktování společnosti a sjednání schůzky. Stránky informují o službách, které MONEUS nabízí, a jeho součástí je i blog o aktuálním dění v oboru. S celou obsahovou částí a komunikačním manuálem jsme spolupracovali s Kreativní bublinou.

moneus-web-proces.jpg
moneus-foto-malek.jpg
moneus-web-nahled.jpg

Mohlo by se Vám také líbit

Ostatní

Gastronomie

Architektura