Už od roku 2014 zhmotňujeme vaše vize – tuto práci milujeme. Jsme tým kreativců, kteří den co den pracují na zajímavých projektech.

Jsme strategická marketingová agentura. Tvoříme značky a kreativní kampaně.

Jsme Justmighty
Jsme vašimi partnery

Jsme vašimi partnery

Uvědomujeme si, že na úspěchu klienta závisí úspěch Justmighty a naopak. Proto přicházíme s nápady, jak celý váš projekt posunout dál.

Myslíme strategicky

Myslíme strategicky

Nekoncepční projekty nemají šanci na úspěch. Toho jsme si plně vědomi, a proto uvažujeme strategicky. Vše podřizujeme stanoveným cílům.

Naše práce nás baví

Naše práce nás baví

Neustále na sobě pracujeme a každý den se vzděláváme. Naše práce nás baví a myslíme, že je to znát. Posuďte sami.

Co děláme

Pomáháme firmám a organizacím prodávat jejich produkty, služby i image. A to prostřednictvím strategického marketingu. Na první pohled složitý problém vždy směřujeme k jednoduchému řešení. Máme rádi proces rozebírání starých struktur a vytváření nových.

CEO
Designer

Náš příběh

2014

Vznik

Tomáš a Marco se dali dohromady. Potkali se u tvorby webu Madam podprsenka a vznikla tak agentura Justmighty.

2017

Procesy

S růstem počtu klientů a objemu zakázek jsme nastavili a ukotvili procesy. Věnovali jsme se zjednodušení komunikace a projektovému řízení.

2018

Růst

V tomto roce se náš tým znatelně rozrostl – rovnou se zdvojnásobil. Vznikl marketingový tým od kreativců, copywriterů až po analytiky.

2019

Přerod

Zabývali jsme se komplexními strategiemi, začali jsme s vlastní videoprodukcí overhere a založili jsme novou pobočku ve stověžaté Praze.

2021

Zkouška

Přežili jsme těžké chvíle při celospolečenské krizi a přestože situace řadu firem srazila na kolena, povedlo se nám ji ustát. Pandemii navzdory zůstal tým v plném počtu a dál se rozrůstá. Stejně tak jsme rozšířili naše portfolio o řadu zajímavých klientů. Připravujeme vánoční kampaň pro Kofolu, náš videospot pro Nutrend obletěl svět. A je toho mnohem víc.

Společná snídaně
Head of Sales
HR

Naše hodnoty

Víme, kým jsme. Díky tomu víme, kam směřujeme. Toto jsou naše základní hodnoty – snažíme se jich držet vždy a za všech okolností.

Kreativita

Vytváříme jedinečné výstupy. Jsme inovativní a tvůrčí. Svou nádrž kreativity dobíjíme tak, že se inspirujeme světem kolem nás.

Partnerství

Naše vztahy mezi sebou i s klienty stavíme na vzájemné důvěře, upřímnosti, spolehlivosti, spolupráci a přátelském přístupu.

Strategičnost

Nechceme dělat nahodilé kroky a kampaně. Pracujeme komplexně, strategicky, s nadhledem a vycházíme z rešerší a průzkumů.

Dynamika

Jsme živým organismem. Neustále se vyvíjíme, pracujeme na sobě a sledujeme nejnovější trendy. Nikdy nestojíme na jednom místě.

Autenticita

Jsme pokorní a za všech okolností sví. Nesnažíme se stylizovat do něčeho, co nejsme, protože by to každý dřív nebo později prohlédl.

Na spolupráci s týmem, klienty i dodavateli je pro nás nejdůležitější partnerství. Vzájemný respekt a porozumění vnímáme jako nedílnou součást našeho vztahu.

Tomáš Pohl CEO

CEO

Justtým: budeme Vás bavit

Tom

CEO

Ivo

Head of Sales

Barča B.

Project Manager

Miško

Project Manager

Barča T.

Project Manager

Mira

Art Director

Verča

Designer

Honza

Designer

Klaudi

Designer

Maruška

Designer

Kája

PPC Specialist & Marketing Strategist

Joli

Content Specialist, Fotograf

Káťa

Content Specialist

Barča K.

Marketing Strategist & Copywriter

Majk

Marketing Strategist & Copywriter

Roman

Web Developer

Hanka

HR

Andrejka

Back Office

Marek

Zonic / Apple Specialist

Justfamily

Fungujeme jako jedna rodina s jedním sídlem. Díky vlastní videoprodukci overhere můžeme našim klientům nabídnout kompletní tvorbu kreativních kampaní a strategií pod jednou střechou. Firma Zonic zajišťuje nejen pro nás technologie potřebné k práci a představuje pro nás prostor, kde se realizujeme, zkoušíme nové věci a poznáváme marketing z té druhé strany. Ze strany klienta.

Vezmeme si do parády vše od námětu, scénáře až po finální tvorbu vašeho reklamního spotu nebo firemního videa. Představujeme vám partnerskou videoprodukci overhere, která se stala nedílnou součástí našich služeb. Roztočíme to spolu? Neříkejte dvakrát.

Přejít na web

Zonic je naše srdcovka. Mít vlastní e-commerce projekt je nesmírně obohacující. Představuje to pro nás prostor, kde zkoušíme nové věci a poznáváme svět marketingu z druhé strany. Ze strany klienta. Mrkněte se na náš e-shop Zonic s Apple produkty.

Přejít na web