Veronika Horáková

Designer

Veronika Horáková

Ahoj, jsem Veronika

Jsem designerkou v Justmighty. Můj „talent“ objevili mí rodiče při zápisu do školky, když jsem omalovánku ježka vybarvila úhledně jedním směrem.

Barbora Robková

Jako velký úspěch mi to nepřipadá, ale všichni z toho byli paf a paní učitelka řekla, že nic podobného nikdy neviděla. Takže na čtyřleté dítě asi úspěch. Prokreslila jsem se celým svým dětstvím, proto byla umělecká škola jasnou volbou. Po škole jsem se nechala zlákat světem módy a tři roky pracovala jako Visual Merchandiser, což byla skvělá zkušenost. Po čase mě srdce táhlo zpátky k designu a touze “dělat svět hezčí”.

Jako designer jsem si vyzkoušela práci v pojišťovně a marketingové agentuře, až jsem se nakonec ocitla v partnerské agentuře Justmighty – v Crevetách, kde jsem si asi nejvíc uvědomila, jak mě tato práce baví a naplňuje. Důležité pro mě je se neustále učit a posouvat dopředu. Jak stojí na plakátu na zdi v Crevetách: “Crevetu, která usne, unese proud.” Neusnula jsem a proud mě poponesl až do Justmighty.

Miluju psy, jídlo a Teorii velkého třesku. Po práci se ráda zajdu vybít na BodyPump, Grit, anebo cvičím doma. Shozené kalorie obratem doplňuji dobrým jídlem a proseccem. Jestli smích prodlužuje život, obávám se, že jsem nesmrtelná. Ráda bavím lidi kolem sebe. Že je to často na můj účet, to už je věc druhá. Hlavně, že je sranda!

Ve volných chvílích ráda čtu, nejvíce mě baví knihy o historii. Do knihkupectví musím chodit se seznamem knih, jinak bych si odnesla všechny, jejichž obálka se mi vzhledově líbí. Už delší dobu si vytvářím taky seznam míst, kam bych se chtěla podívat. Kdybych sepsala jen ty, které vidět nechci, ušetřila bych si asi spoustu času a papíru. Nicméně nespočet krásných zemí jsem už viděla a těším se na ty další, dosud nepoznané.

Moji kolegové

Zonic / Apple Specialist

Back Office

Developer

Designer