Matěj Čičák

Marketing Specialist

Matěj Čičák

Ahoj, jsem Matěj

V Justmighty jsem součástí marketingového týmu, takže vytvářím texty, starám se o sociální sítě a PPC kampaně.

Barbora Robková

Zkušenosti s online světem a marketingem jsem sbíral ve významných českých firmách. Externě jsem spolupracoval s Mladou frontou, kde jsem psal články o počítačích a internetech pro Živě.cz. Byl jsem copywriterem a produktovým manažerem slevového portálu Vykupto.cz, dvojky na trhu slevových portálů.

Jako brand manažer žlutých autobusů STUDENT AGENCY jsem se mimo jiné staral o jejich rebranding na RegioJet a následně také o komplexní marketing v celé Evropě. Naposledy jsem působil jako marketingový manažer internetové divize Zoner software.

Ve volném čase mě úplně nejvíc baví poznávat nové věci. Hraju si s programovatelnou elektronikou a internetem věcí. Vlastní zařízení si pájím i programuji – někdy s větším, někdy s menším úspěchem. 😀

Mimo to si čas od času pro radost vymyslím a vytvořím menší webový projekt. Třeba FilmovéLéto.cz – program brněnských letních kin online. Tyto zkušenosti se pak snažím využít i ve své práci, díky tomu mám přesah z marketingu také do IT.

Miluju filmy a vydržím na ně koukat hodiny. Nepohrdnu kvalitní kinematografií a klubovkami v malých kinech, ale stejně tak rád zajdu do multiplexu na nejnovější blockbustery slibující pořádnou audiovizuální řežbu – a vůbec nejlepší je, když je na plátně moje nejoblíbenější postava, Kapitán Amerika! Figurky s komiksovými hrdiny taky sbírám, už jich budu mít ke 40.

S přítelkyní rádi hrajeme deskovky, teď nás baví třeba Harry Potter Cluedo a Vládci podzemí od Vlaadi Chvátila. Většinou odpočívám tak, že něco dělám a vytvářím, ale když občas potřebuji skutečně vypnout a relaxovat, pustím si na gramofonu Pink Floydy.

Moji kolegové

Zonic / Apple Specialist

Back Office

Developer