Marek Bešta

Zonic / Apple Specialist

Marek Bešta

Ahoj, jsem Marek

A říkejte mi Marek. Aneb o tom, jak se ubírala moje cesta od brněnských prodejen Apple Resellerů až po současné působení ve firmě Zonic.

Barbora Robková

Jako malý jsem snil o tom, že budu traktorista. To mi sice nevyšlo, ale jeden traktůrek jsem si pořídil. Mám ho zaparkovaný doma za barákem. V létě pořádám příležitostné okružní jízdy pro Brňáky a v zimě s ním jezdím do lesa na dříví. Nakonec jsem se vrhl do oblasti IT a prodeje značky Apple, která je mou celoživotní láskou.

Postupem času mi záliba v produktech Apple přerostla v povolání. Prodeji jejich výrobků a podpoře uživatelů se věnuju už nějakou dobu: šest let jsem působil ve společnosti iStyle (Apple Premium Reseller) a dalších pět jsem pracoval pro firmu C.B.C. (Apple Authorised Reseller). V první řadě mi jde o zákazníka a snažím se, aby byl vždy spokojený.

Proč spojení s Justmighty? Protože jsou nejlepší. Mladý, dynamický tým opravdových profesionálů v oborech, kterým se věnují. Jejich nadšení mě nabíjí. Proto taky vznikla firma Zonic.

Jak jste asi pochopili, jsem domácí kutil, takže mě baví všechno kolem domu a zahrady. Miluju přírodu. Svůj volný čas trávím nejraději s manželkou a našimi dvěma dětmi – pětiletou Gábinkou a tříletým Marečkem.

Moji kolegové