Lenka Hrnčířová

Content & Social Specialist

Lenka Hrnčířová

Ahoj, jsem Lenka

V Justmighty jsem od nepaměti. Pracuji na pozici social managera a částečně i fotografa, kameramana a střihače.

Barbora Robková

Jako malá jsem chtěla animovat kreslené filmy, neustále jsem něco malovala a tvořila. To mi zůstalo dodnes. Možná to některé překvapí, ale nejvíc si odpočinu u ručních prací. Mám ráda vyrábění věnců, háčkování a vyřezávání z papíru neboli paper cutting. Pokud potřebujete pomoci se zařizováním interiérů a výběrem vhodných dekorací, dejte vědět, moc ráda vám pomůžu.

V Justmighty jsem brzo pochopila, že administrativa a účetnictví není nic pro mě, proto jsem se postupně začala profilovat do marketingu, grafiky, tvorby textů, focení a natáčení. Dlouho jsem se nemohla rozhodnout, které z těchto aktivit se chci věnovat naplno – bavilo mě všechno. Právě proto jsem si vybrala sociální sítě. Je to ideální kompromis mezi všemi těmito aktivitami.

Jako social člověk pracuji:

  • s grafikou,
  • s textem,
  • s fotkama,
  • i s videem.

Já vím, je geniální, jak to do sebe všechno zapadlo a stalo se součástí velkého balíku social marketingu. Díky Justmighty!

Jsem milovník dobrého jídla a kvalitního vína stejně jako spousta mých přátel, se kterými nejraději trávím svůj volný čas. Když se v Brně otevře nová restaurace nebo kavárna, musím to hned otestovat. Kromě jídla miluju i pohyb – ať už je to tanec, který jsem dělala od malička, lyžování nebo běhání.

Jsem pro každou špatnost a málokdy mě uslyšíte na něco říct ne. Jsem extrémní flegmatik, který svou práci miluje. S Mirečkem si vždy říkáme, jak je super, že nemusíme chodit do práce, protože chodíme do Justmighty.

Moji kolegové

Zonic / Apple Specialist

Back Office

Developer