Karolína Jíchová

PPC Specialist

Karolína Jíchová

Ahoj, jsem Karolína

Většinou mě najdete někde na horách, v pohorkách a s batohem na zádech. Brno je ale moje srdcové město a všechny dobrodružné cesty nakonec vedou zpátky sem.

Barbora Robková

Teď mě přivedly z Kanady až do Justmighty, kde je to pořádná jízda. Mám tu na starosti PPC kampaně, jejich tvorbu, optimalizaci a vyhodnocování. Snažím se, aby všechno fungovalo podle našich představ a hlavně představ klientů – zkrátka aby všichni měli radost. Já ji mám skoro pořád, dokážu se totiž radovat z maličkostí.

Vždycky říkám: „Vezměte mě na hory, na vrcholku mi dejte pivo a čokoládu a budu nejspokojenější člověk na světě.“ A když zrovna nemůžu chodit po horách, jezdím na horském kole, jdu si zaběhat nebo zajuchat do Javorníku, folklorního souboru, který je už od malička mojí druhou rodinou. Co mě opravdu těší v práci, to jsou dobré výsledky kampaní a spokojení klienti.

Marketingu se věnuju už od školky. Že to není možné? Vždycky jsem si pamatovala a opakovala reklamní claimy a písničky a říkávala jsem, že je jednou budu vymýšlet. Moje marketingová kariéra pokračovala na gymplu, kde jsem si dokonce v televizní reklamě střihla celé 2 vteřiny slávy!

A teď už doopravdy. Na Masarykově univerzitě jsem vystudovala ekonomku se zaměřením na marketing, absolvovala jsem stáž v agentuře a vplula do světa PPC. Hodně zkušeností jsem nasbírala v Seznamu, kde jsem měla jako optimalizátorka PPC kampaní příležitost starat se o klienty z nejrůznějších odvětví. Ať už to byly drahé šperky, e-shopy s krmivy pro zvířata nebo třeba technicky zaměřené firmy.

PPC reklamu můžete totiž spustit opravdu téměř na cokoliv a do systému si je dokáže naklikat taky skoro každý. Nachystat ale efektivní výkonnostní kampaň na všechny kanály tak, abyste nevyhodili denně tisícovky oknem, to už tak jednoduché není. Zajímá vás jak na to? Ozvěte se, ráda s vámi proberu všechno od prvního klíčového slova až po nastavení retargetingového kódu.

Moji kolegové

Zonic / Apple Specialist

Back Office

Developer