Jan Sedláček

Designer

Jan Sedláček

Ahoj, jsem Jan

Jsem grafický designér v agentuře Justmighty. O design se zajímám odmalička. Vždycky jsem vyhledával příležitosti, jak lidi ohromit grafikou.

Barbora Robková

Studoval jsem reprodukčního grafika pro média, ale brzy jsem si uvědomil, že strohá sazba tiskovin mi nedovolí se ve světě designu rozvíjet tak, jak bych chtěl. V roli DTP sázeče jsem se neviděl. V Justmighty jsem se začal intenzivně vzdělávat v odvětvích jako UX design, motion graphics a v komplexnosti vizuálních systémů.

Kdybych si měl vybrat jedno odvětví, které mě baví nejvíc, byl by to branding. Obsahuje širokou škálu tvůrčích činností od tvorby loga přes vizuální systémy až po messaging a komunikaci. Považuji se za analytického člověka, který potřebuje problém rozložit až do základů, a zjistit, jak fungují jednotlivé části.

Nenechte se zmýlit, moje tvorba není jen o grafice. Nedílnou součástí mého života je i hudba. Vše začalo na střední u akustické kytary a pokračuje to až doposud – jsem kytaristou a zároveň basákem brněnské undergroundové kapely Panoptikum. Volný čas věnuji kreslení, kaligrafii a občas i vaření. Jsem nadšený pro čínskou kuchyni a asijskou kulturu vůbec.

Moji kolegové

Zonic / Apple Specialist

Back Office

Developer