Ivo Švec

Head of Sales

Ivo Švec

Ahoj, jsem Ivo

V týmu Justmighty se starám o obchod a ve většině případů jsem první, koho uslyšíte, a taky první, koho z celého týmu potkáte. Těší mě.

Barbora Robková

Před časem jsem dostal super možnost pracovat pro MultiSport, kde jsem se podílel na rozjezdu brněnské a ostravské pobočky. V MultiSportu jsem propojil svou lásku ke sportu s hodnotou „fairplay“ a každodenní prací s lidmi. Prodávat benefit, který mění životy, byla skvělá jízda. Po 3 letech jsem hledal novou životní výzvu a našel ji právě v Justmighty, kde spolupracuju s nadanými kreativci a projekťáky, učím se novým věcem a zároveň zúročuju vše, co jsem se v rámci obchodu a vedení lidí doteď naučil.

Už jako malej jsem v sobě objevil obchodního ducha, když jsem spolužákům na základce prodával vypálený cédéčka. Pokračovalo to slibnou kariérou prodejce na Bazoši a Aukru. Znáte ten adrenalin. Takový to, když se snažíte něco usmlouvat jak na tržnici v Maroku, nebo naopak díky pádným argumentům prodat za co nejlepší cenu? Ten pocit je k nezaplacení.

Jako dítě jsem miloval počítače a chvíli jsem si myslel, že se vydám na dráhu programátora. Hackeři byli a jsou pořád v kurzu. Život tomu ale chtěl jinak a já vystudoval střední průmyslovku, a pak jsem zamířil na právnickou fakultu. Však to znáte, mamka na vás chce být hrdá a říkat, že její syn studuje práva na Masaryčce. Protože to prostě zní cool. Chtěl jsem mít blíž k obchodu, a tak jsem vsadil na obchodněprávní studia. Aby toho nebylo málo, během studií – vlastně slušnej kus mýho života – jsem brigádničil v gastru, který mi dalo opravdu slušnou lekci. Uvědomil jsem si, jak těžká a zároveň krásná je práce a komunikace s lidmi.

Jsem sportovně založenej a i díky tomu dobře vím, co znamená fair play, ať už se jedná o práci či vztahy. Nejradši chodím do fitka nebo na badec a dřív jsem závodně hrával florbal. Miluju zvířata – psy, kočky, koně, hady… Prostě všechno ze zvířecí říše. Snad jen kromě pudlů, těm prostě nerozumím. K mýmu životu taky neodmyslitelně patří jídlo, hudba a rodina. Na rok 2020 jsem si dal výzvu, že se naučím hrát na kytaru. Aspoň základy. Tak mi držte palce. 🙂

Moji kolegové

Zonic / Apple Specialist

Back Office

Developer