Bartoloměj Jičínský

řídí projekty

Bartoloměj Jičínský

Ahoj, jsem Bartoloměj

Jsem srdcař. Úspěchem je zůstat sám sebou. Tím více ve světě, který se vás každý den snaží udělat někým jiným.

Bartoloměj Jičínský
Bartoloměj Jičínský

Kladl jsem si otázku, jak se z tichého kluka věčně zahloubaného do vlastních myšlenek a snů stal člověk, který si nyní práci bez kontaktu s lidmi vůbec nedokáže představit. Jak jsem se z malého nerozhodného chlapce, kterého hned po ránu stresovala situace, zda si vybrat ke snídani vajíčka nebo sladké lívance, stal muž, který potřebuje dělat rychlá a jasná rozhodnutí?

Abych mohl mít svůj klid i na fotbalovém hřišti, raději jsem si v šesti letech vzal brankářské rukavice a stoupl do branky. To, že role brankáře ve sportovním světě znamená spíše než klid neustálé dirigování týmu, obrovskou zodpovědnost, stoprocentní soustředěnost na hru a schopnost se rozhodovat často během několika vteřin, mi došlo velmi rychle. Když jsem se o pár let později ve druhém ročníku vysoké školy dostal na manažerskou pozici, musel jsem kromě všech výše uvedených vlastností navíc získat důvěru často starších podřízených.

S konečnou odpovědí mi pomohlo prostředí nadnárodní firmy, kde jsem koordinoval projekty napříč všemi odděleními. Naučil jsem se zodpovědnosti, systematické efektivní práci a plánování. V neposlední řadě jsem se naučil být sám sebou. Méně slov znamená více naslouchat okolí, přemýšlivost zase umožňuje situace hodnotit analyticky.

Odpověď je tak vlastně docela jednoduchá. Jsem stále ten stejný kluk se svými sny, který vše dělá s obrovským nasazením a rozhoduje se srdcem. Proto jsem dnes v týmu Justmighty. Moje hlavní úloha v Justmighty je zajišťovat plynulý chod projektů, aby se na nás zákazníci mohli plně spolehnout.

Moji kolegové