Barbora Škvorová

Project Manager

Barbora Škvorová

Ahoj, jsem Barbora

V Justmighty se mým příchodem stává Barbora nejčastějším jménem a při jeho zavolání se v kanceláři otočíme hned tři.

Barbora Robková

Mám na starosti vedení projektů. Komunikuji s klienty, koordinuji práci na jednotlivých úkolech i celých projektech a hlídám, aby vše šlo jako po drátkách a klapalo jak hodinky.

Pocházím z Kamenice u Prahy a vystudovala jsem grafický design v Plzni, kde jsem také hned po škole začala pracovat v reklamní agentuře. Zde jsem zjistila, že koordinovat tým a komunikovat i mimo design a umělecké ztvárnění mi dodává větší prostor k tomu se spokojeně realizovat. Částečně jsem opustila Adobe programy a vrhla se po hlavě do nové profese, která mi umožňuje spojit vedení projektů a nahlížení do grafické stránky věci, což je pro mě ideální kombinace.

Po třech letech v plzeňské reklamní agentuře mě dostihla touha po změně, díky které jsem se přestěhovala do Brna. Začala jsem svoji další novou etapu, která mě nenechává jen tak usnout na vavřínech, ale nutí mě se naučit další nové věci. Při práci mám ráda přehlednou organizaci, společné brainstormingy, psaní poznámek na papírky, zvýrazňování a následné škrtání odvedených úkolů.

Grafický design ale neopouštím. Ve volném čase se k němu moc ráda vracím a tvořím. Jsem stále v jádru duše tvořivý a umělecký člověk. Ten pocit, když mám v ruce zase štětec nebo tužku, je prostě boží.

Podstatnou část mého šatníku tvoří sportovní oblečení a vybavení. Sport je něco, bez čeho bych se asi v životě neobešla. Od mala závodím v orientačním běhu. Orienťák je styl života, který mne provází i mimo les. Rychlé rozhodování pod tlakem, orientace, vyhodnocování lepších postupů, zachování si chladné hlavy, poznávání nových prostorů a přátelská atmosféra na závodech – to všechno mi dal orienťák a já si to přenáším i do profesního života. Jsem nejspokojenější, když mohu volný čas trávit venku a to klidně za jakéhokoliv počasí. Když zrovna neběhám, tak si ráda zajdu na kolo, v létě s partou kamarádů lezu na skály nebo na stěnu, baví mě jóga a v zimě jezdím hlavně na běžkách. Sport je pro mě největší relaxací.

Moji kolegové

Zonic / Apple Specialist

Back Office

Developer