Barbora Mejzlíková

Marketing Strategist

Barbora Mejzlíková

Ahoj, jsem Barbora

Z východních Čech přes Prahu a Rotterdam až do srdce jižní Moravy. Nikdy nevíš, kam tě život zavane. Hlavně ať ta cesta stojí za to.

Barbora Mejzlíková
Barbora Mejzlíková

Když jsem začínala na vysoké škole v Praze, vůbec mě nenapadlo, že o pět let později budu projektovým manažerem v Brně. To mě naučilo nevytvářet si v hlavě zbytečné scénáře a bariéry. Však ono vše nakonec dopadne tak, jak má.

S tímto přístupem se snažím pracovat jak v pracovním, tak v osobním životě. Beru výzvy, které do mého života přichází, s nadhledem a nadšením. Tak jako dnes - nové město, nová práce, noví lidé, nové zážitky. Z Prahy do Brna, z personalistické pozice v IT na projektové řízení v Justmighty, z nekreativního oboru do oboru, v němž je kreativita nutností. 

Nejlíp mě asi definuje označení “neposedná”. Nejsem člověk, který by přišel domů, zapnul si telku a do večera u toho vydržel. Miluju, když mám na každý volný den naplánovanou nějakou aktivitu --> Miluju, když jsou moje dny akční. Nemusí to nutně být veliké akce, stačí procházka nebo drink s kamarády. S tím se přirozeně pojí moje touha objevovat - cestuji ráda, daleko a hodně. A když to jde, tak si u toho zablbnout na surfu v oceánu. Chci vidět, jak to funguje jinde. Vracím se vždy s větší pokorou a toho, co mám doma, si vážím vždy o kousek víc.

Ačkoliv mám svůj život ráda rozmanitý a proměnlivý, některé rituály v něm mají své nezastupitelné místo. Miluji snídaně a ráno k práci usedám s kávou v ruce. Snídaně jsou pro mě důležité natolik, že si radši přivstanu, abych si tento můj každodenní rituál mohla v klidu užít. Pak jsem připravena na vše, co mi den přinese. A jelikož chci relaxovat i aktivně, tak pravidelně chodím na lekce jógy, procházky do zeleně a taky plavu.

Moji kolegové