Barbora Bímová

Project Manager

Barbora Bímová

Ahoj, jsem Barbora

Ale říkají mi BíBí. Tato zkratka mě provází osobním i profesním životem. BB – Barbora Bímová, BB – Brand Building. Neurazím se ani za označení Báječná Bytost nebo Brbla Brepta, což je skutečný význam mého jména. BB a B2B mě provází i v Justmighty.

Barbora Robková

A co tento pojem B2B představuje? Jednoznačně komunikaci Bára to Bára. Báry tu rozhodně nepatří mezi vyhynulý druh. Jsme tu totiž hned tři, z toho dvě projekťačky.

Naplňuje mě práce s lidmi a tady v Justmighty jsem si přišla na své. Projekty, komunikace a organizace – tyto 3 oblasti jsou pro mě jako svatá trojice, tři mušketýři nebo jako moje oblíbené knedlo-vepřo-zelo. Zkrátka něco, co jedině pohromadě dává smysl.

Jak jsem získala zkušenosti v Project Managementu? Jsem blázen do cestování a prezenční student školy života. Věřím, že nejlépe mě na práci s lidmi připravily všechny dobrodružné cesty. Třeba při studiu v Basileji jsem poznala, co to je „šlapat jako švýcarské hodinky“. Přiznám se, nejprve jsem působila spíš asi jako hodinky, které se zpožďují a klesá výkon jejich baterie. Ale postupně jsem najela na vytrvalý pracovní režim.

Roční zápřah v kavárně v Kanadě a nikdy nekončící fronty zákazníků mi zase pomohly pochopit náročnost každodenní práce na nohách. A že to někdy bylo silný kafe! Ale každá zkušenost se počítá. Získala jsem tím výborný vhled do nejrůznějších věkových a sociálních skupin lidí z celého světa.

Díky několika měsícům stráveným v Austrálii jsem pochopila, jak se udržet na správné vlně a netrávit čas pouze surfováním (po internetu). Aussies, tedy Australané, mě naučili brát věci s nadhledem a nebát se neznáma. Aneb co mě tam nezabilo, to mě posílilo!

Do Justmighty jsem přišla z oblasti dentálního průmyslu, takže se ráda všemu podívám na zoubek. Společně s americkými zubaři jsme téměř 3 roky tvořili lidem v USA úsměv na tváři, o což se snažím i tady s našimi klienty. Je to fuška, ale práci pod tlakem si překvapivě užívám. Ne nadarmo jsem dostala jako malá přezdívku „Barometr“.

A proč vlastně BB a Justmighty? Čím je tato kreativní agentura pro mě výjimečná?Vládne zde pohoda, radost a chuť tvořit. Každý je tu gurmán a sportovec, takže nové nápady nevznikají jen od pracovního stolu. Společně tvoříme příběhy a každý den si tu všichni smíchem prodlužujeme život. Tajný recept na dlouhověkost navíc vkládáme do všech našich projektů.

Slavný mořeplavec James Cook kdysi řekl: „Snahou o nemožné dosáhne člověk vždy toho, co je možné.“ S touto myšlenkou se vydávám vstříc každé nové výzvě. Tou aktuální je práce v „prostě-mocným“ týmu Justmighty!

Moji kolegové

Zonic / Apple Specialist

Back Office

Developer