Andrea Pánková

všechno zařídí

Andrea Pánková

Ahoj, jsem Andrea

Mám ráda věci na svém místě. V Justmighty udržuju pořádek ve všem, na co si vzpomenete. Miluju hudbu, provází mě celým životem. Proto mám ráda, když do sebe vše zapadá a je ve vzájemné harmonii. I v práci.

Andrea Pánková
Andrea Pánková

V Justmighty jsem už rok a cítím se tu jako doma. Poslední měsíce mého života utekly neskutečně, a to především díky fajn lidem a atmosféře v agentuře. Od počáteční funkce starání se o papíry a o office jsem postupně začala pronikat do světa marketingu, zejména offlinu. Postupně mi přibyla pozice korektora veškerých textů, které tvoříme.

Pořádek je lepší než chaos. Mám to tak ráda. Organizuju a hlídám si, jestli všechno běží podle plánu. A to je přesně moje úloha v Justmighty i v osobním životě. Někdy jsem až přehnaně upjatá na pořádek a čistotu, ale někdo to holt dělat musí.

Jsem brněnská patriotka. Tohle město prostě miluju. Mám tady všechno, co mám ráda, na dosah ruky. Ať už je to posezení s přáteli u piva a dobrého jídla, cvičení jógy, návštěvy divadel a koncertů, procházky v přírodě nebo fandění na hokeji. Je tady na relativně malé ploše koncentrace snad úplně všeho. A co ještě Brno nemá, určitě v budoucnu mít bude.

Můj život je úzce spojený s hudbou. Od malička jsem hrála na klavír a zpívala, kde se dalo - ve sboru, sólově i v kapele. Zabývám se kulturním managementem a mimo agenturu funguju jako manažerka kapely Sixmen a vokálního tria SingLadies. Neskutečně mě to baví a naplňuje.

Vše, co v životě uděláš, se ti jednou vrátí - i s úroky. Ať už v dobrém, nebo ve zlém. Tímto heslem se řídím celý život. Věřím, že karma funguje a že se nic neděje jen tak. Proto se snažím jednat narovinu a hlavně se k lidem chovat tak, jak chci, aby se chovali oni ke mně.

Moji kolegové