Malý, kreativní, zapálený team

Jsme mladí a je nás pár, ale v tom je naše síla. Nejsme vyhořelí, jen zapálení. Děláme věci tak, jak chceme a nenecháváme se semlít systémem.

V květnu roku 2013 se dva freelanceři Tomáš a Marco potkali na zakázce pro obchod s dámským spodním prádlem (jak jinak). Tomáš pro obchod vytvořil kompletně nový brand, Marco realizoval webové stránky a internetový marketing, který pomohl nastartovat jejich prodej. Byla to symbióza na první pohled? Určitě ne. Tomáš chtěl dělat web sám a internetový marketing mu připadal jako nesmyslná investice. Marco zase nesouhlasil s novým vizuálem firmy a připravenými grafickými podklady.

Po několika obědech, telefonátech a hodinách prosezených v autě na parkovišti se kluci domluvili, že si společně pronajmou kancelář a začnou spolupracovat. Po několika zakázkách pod cenou, nezaplacených projektech a probděných nocích založili v květnu roku 2014 firmu Justmighty (allmighty.com už byla zabraná).

Pojektů stále přibývalo. Už to nebyly jen letáky, plakáty a malinké weby. Po několika měsících jsme nabrali prvního zaměstnance Lukáše a zakázek stále přibývalo. Pořídili jsme nové prostory, upravili si je podle obrazu svého a baví nás tady trávit čas. Přibrali jsme nové členy týmu a stalo se z nás Justmighty - studio digitálních řemesel.

Jaký je proces naší práce

Každá naše zakázka prochází určitým procesem. Zajišťujeme tak maximální pozornost na to, co je v dané chvíli důležité a práce je tak efektivní.

 • Klienta chceme vždy poznat. Podívat se co dělají ostatní a vytvořit si tak ucelenou představu.

  Průzkum

 • Na základě průzkumu vytvoříme nějaký koncept a návrh toho jak bychom mohli postupovat.

  Nápad

 • Vytváříme funkční design, který jasně sleduje konkrétní cíl. A vypadá famózně.

  Design

 • Projekt vypustíme, až když je 100%. Vždy máte jen jednu šanci, kterou nesmíte podcenit.

  Spuštění

 • To, co uděláme po vypuštění, testujeme a zkoumáme reakce. Na základě toho optimalizujeme

  Test a optimalizace

Naše standardy a pravidla

Chceme dělat práci, která nás baví a která má smysl. Chceme také dělat práci, která plní cíl, který si klient stanovil. Každému projektu chceme dát maximum.

Graf standardů a hodnot

Kvalita nad kvantitou

Neděláme rychlokvaškové projekty.

Neděláme 10 projektů za měsíc. Děláme jich 10 za rok. Zaručujeme tak maximální pozornost detailům. A v tom je to kouzlo!

Kvalita chce čas

A čas je drahá věc

Potřebuji web. Ale chci ho mít za 14 dní hotový a mám na to 15 000 Kč, domluvíme se? Bohužel nedomluvíme, za tak krátkou dobu a s takovým budgetem web udělat neumíme.

Orientace na prodej

Naše projekty prodávají

Projekty, které děláme, jsou orientované na prodej. Pomáhají firmám vylepšit pozici na trhu, zvýšit obrat nebo nastartovat nový projekt.

Místo, kde trávíme nejvíce času

Vytvořili jsme si prostředí, kde trávíme čas rádi, cítíme se dobře a které podporuje naše kreativní myšlení. Máme tu bar, TV, sedačku a super hudbu.