Malý kreativní tým

Jmenujeme se Justmighty.
Pomůžeme Vám s Brandingem, strategií, webovkami, aplikacemi a online i offline marketingem. Jsme malý tým a věnujeme se každému detailu.

Všechny projekty děláme na míru a snažíme se, aby byly té nejvyšší kvality. Nevytváříme jich za rok stovky, ale jen několik desítek. To, co děláme, nás baví. Vyrábíme skvělé věci. Řádně o vás pečujeme, a proto nám důvěřujete.

Péče o klienty
Tvorba projektů na míru
Kreativní tým

Malý, kreativní & zapálený tým

V květnu roku 2013 se dva freelanceři Tomáš a Marco potkali na zakázce pro obchod s dámským spodním prádlem. Jak jinak. Tomáš vytvořil kompletně nový brand, Marco realizoval webové stránky a internetový marketing. Byla to symbióza na první pohled? Určitě ne. Tomáš chtěl dělat web sám a internetový marketing mu připadal jako nesmyslná investice. Marco zase nesouhlasil s novým vizuálem firmy a připravenými grafickými podklady.

Po několika obědech, telefonátech a hodinách prosezených v autě na parkovišti se kluci domluvili, že si společně pronajmou kancelář a začnou spolupracovat. Po prvních zakázkách pod cenou, nezaplacených projektech a probdělých nocích založili v květnu roku 2014 firmu Justmighty.

Projektů stále přibývalo. Už to nebyly jen letáky, plakáty a malé weby. Za pár měsíců kluci vzali prvního zaměstnance Lukáše a zájem narůstal dál. Následoval pronájem nových prostorů, které si tým upravil podle svého. Teď už nás je v týmu šestnáct.

Neděláme zázraky na počkání

Kvalita nad kvantitou

Neděláme 30 projektů za měsíc, děláme jich 30 za rok. Každému projektu věnujeme maximální pozornost. A v tom je to kouzlo.

Naši kolegové a klienti jsou skvělí

S klienty jsme rovnocennými partnery

Vkládáte v nás důvěru, kterou nezklameme. Jsme rovnocennými partnery. To je vztah, ze kterého vzejdou ty nejúspěšnější projekty.

Digitální služby, které se vzájemně doplňují

Nevytrháváme věci z kontextu

Nezaměřujeme se jen na jednu věc, protože to v digitálu nelze. Děláme pro klienty kompletní škálu služeb. Začínáme strategií, vytvoříme brand, následně web a pokračujeme v propagaci.

Není to jen dobré copy. Podívejte se na reference

Kvalita nad kvantitou

Justtým: budeme Vás bavit