Jméno a příjmeníE-mailTelefonFirma
popište nám svůj nápadŠpatný formát
Justmighty s.r.o.IČO: 02997274Palackého třída 51Brno, 612 00Václavské náměstí 3Praha 1, 110 00Czech Republic

Přímé kontakty

Bartoloměj Jičinský

COO

Pomůžu vám s věcmi ohledně obchodu, zakázek, nabídek a postarám se o to, aby váš požadavek doputoval k tomu správnému člověku.

+420 773 571 112[email protected]

Andrea Pánková

Office manager

Můžete se na mě obrátit s věcmi ohledně administrativy, fakturace a chodu kanceláře. I kdyby to byl třeba jen příchozí balík.

+420 725 996 775[email protected]

Tomáš Pohl

CEO

Rád vám pomohu, pokud potřebujete řešit větší obchodní zakázky nebo exekutivní záležitosti.

+420 720 316 570[email protected]

Často kladené dotazy

Jsem klient pro vás?
Máte rádi moderní a funkční design s jasnými cíli? Chcete vytvořit něco smysluplného a originálního? Jste otevřeni netradičním řešením? Pak jste klient pro nás a budeme velmi rádi, když se potkáme osobně.
Nejsme si jistí, co přesně potřebujeme, pomůžete nám?
Ano, pomůžeme. Víme, jak je těžké se v dnešním reklamním světě zorientovat. Rádi se s vámi setkáme, společně strategii vymyslíme a projekt posuneme správným směrem.
Kolik stojí web od vás?
Bohužel v této odpovědi nenajdete konkrétní částku. Žádná totiž není. Děláme řešení na míru dle přání klienta. Každý projekt je jiný, má jiný cíl a trvá rozdílnou dobu. Nenabízíme univerzální řešení, a proto neexistuje ani univerzální odpověď. Napište nám a my si rádi vyslechneme vaše požadavky a nabídku vytvoříme.
Chceme super webové stránky, ale máme na to jen 30 000 Kč
Mrzí nás, pravděpodobně nejsme studio pro vás. Ale nevěšte hlavu! Naštěstí máme partnerskou agenturu Crevety, která díky použití kvalitních šablon vytváří weby rychle a s nižšími finančními náklady. V jejich konfigurátoru si můžete jednoduše spočítat, na kolik vás požadované služby vyjdou.
Jak dlouho potrvá dokončit náš projekt?
Každý projekt je velmi individuální, záleží na jeho zadání a povaze. Tvorba webových stránek nebo kompletního brandingu zabere v případě menších projektů minimálně dva měsíce. Rozsáhlejší projekty mohou trvat měsíců několik.
Potřebujeme udělat pouze leták, můžeme vám napsat?
Ano můžete, budeme rádi za každou poptávku, ale naším cílem je pracovat na komplexních projektech, během nichž můžeme popustit uzdu naší kreativitě a využít své zkušenosti. Poptávku posoudíme a na základě vašich požadavků se rozhodneme.
Víme, že neděláte rychlovky, ale co když opravdu potřebujeme rychlé řešení?
Pokud potřebujete express web či brand (do 30 dnů), zkuste nás kontaktovat. Pokud budeme mít pocit, že za tu dobu nestihneme udělat něco opravdu dobrého, je možné, že váš projekt budeme muset odmítnout.
Necháme si udělat grafický návrh od více studií, a pak se rozhodneme pro jeden z nich
Je pro nás náročné připravovat grafický návrh bez kontaktu s vámi. Ačkoliv dostaneme kvalitně zpracovaný brief, preferujeme workshop. Poznáme nejen celý projekt, ale také vás, a to je pro naši práci nejdůležitější. V briefech mnohdy nejsou popsané všechny situace a oblasti, na které bychom se při workshopu přirozeně doptávali. Je demotivující a časově i finančně náročné vytvářet návrh s nejistým výsledkem. Jakmile jde o tendry, jsme opatrní a velmi dobře si rozmýšlíme, jestli do nich půjdeme.
Chceme pouze online marketing pro stávající web. Pomůžete nám?
Ano, záleží na současném stavu vašich webových stránek. Nejen technologickém, ale i designovém, obsahovém a funkčním. Aby měl online marketing smysl, musíme přivést lidi na kvalitní web, který konvertuje návštěvníky. Jinak je tam přivedeme zbytečně. Samotný web je minimálně polovina úspěchu. Nezapomeňte, že online marketing přivádí lidi, ale to, co prodává, je samotný web.
Jsme ze zahraničí. Co teď?
Nebojte se, řada našich klientů je ze zahraničí a někteří dokonce i mimo Evropu. Máme zkušenosti s trhy po celém světě, a proto dokážeme váš projekt realizovat, kdekoliv budete chtít. Žijeme v digitální době nekonečných možností a elektronická komunikace je téměř na úrovni osobního setkání.
Nejste moc mladí?
Ano, jsme. Jsme plní energie, kreativní a neustále nás napadají nové možnosti, jak posouvat sebe i naši práci k lepším výsledkům. Děláme to, co nám dává smysl, každý člen týmu se specializuje na určitý obor a věnuje se mu již řadu let. Ovšem na schůzce nás v obleku neočekávejte.