Nabídka, poptávka, otázky?

Pročtěte si to, na co se nás lidé nejčastěji ptají, podívejte se, kde sedíme nebo nám napište či zatelefonujte.

Napište nám!

+420 773 571 112

+420 720 316 570

[email protected]

Palackého třída 51, Brno, Czech Republic

Nudné věci

IČO: 02997274

DIČ: CZ 02997274

Banka: 107-7181540277/0100

Pojďme vymyslet něco skvělého

Lidé mají řadu otázek. Nejvíce tyto.

Lidé se nás stále znovu a znovu ptají na ty stejné věci. Vybrali jsme tedy pár nejčastějších dotazů abychom si vzájemně zjednodušili komunikaci.

Jsem já klient pro vás?

To nevíme? Máte rád(a) moderní design? Chcete udělat něco super a originálního? Dáte nám dostatečně velký manipulační prostor? Necháte si poradit? Jste otevřen(a) netradičním řešením? Pak jste klient pro nás a budeme rádi, když se potkáme osobně.

Kolik mě bude stát web od vás?

V této odpovědi nenajdete konkrétní částku. Žádná totiž není. Děláme řešení na míru dle přání klienta. Jedná se o ruční digitální práci a celý projekt se tvoří od 0-100 %. Každý je jiný, každý má jiný cíl, každý trvá jinak dlouhou dobu. Takže univerzální odpověď neexistuje, protože nenabízíme univerzální řešení. Ale napiště nám a my si rádi vyslechneme Vaše požadavky.

Chci od Vás super webové stránky, ale mám jen 20 000 Kč.

Mrzí nás, ale nejsme tedy studio pro Vás. Webovým projektům věnujeme velké množství péče a času. Myslíme si, že s takovýmto budgetem dobrý web udělat nelze. Doporučujeme Vám koupi webové šablony, která se Vám bude líbit. My sami takové šablony začneme brzy vytvářet. Sledujte odpočet na www.mightytemplates.com

Jak dlouho potrvá dokončit můj projekt?

Děláme projekty na míru. Každý projekt je tedy velmi individuální a záleží na jeho zadání a povaze. Neděláme ale žádné rychlokvašky, takže každému projektu věnujeme maximální pozornost. Počítejte s tím, že tvorba webových stránek či kompletní branding od podpisu smlouvy až po samotné spuštění zabere minimálně 60 dnů času v případě menších projektů. Větší projekty pak mohou trvat i několik měsíců.

Nejste nějak moc mladí?

Ano jsme. Jsme plní energie, elánu, děláme si věci po svém, naše práce je moderní. Jsme ale profesionálové a každý se svému oboru věnujeme řadu let. Na schůzky po nás ale oblek nepožadujte, pravděpodobně přijdeme stejně v riflích.

Chci pouze Online marketing pro stávající web. Pomůžete mi?

Ano, rádi Vám vytvoříme nabídku. Ale velmi záleží na současném stavu Vašich webových stránek. Nejen technologickém, ale i designovém a funkčním. Aby měl internetový marketing smysl, musíme lidi směřovat na kvalitní web, kde nakoupí. Jinak je tam posíláme zbytečně. Samotný web je minimálně 50% úspěchu. Nezapomeňte, online marketing přivádí lidi, ale prodává web.

Vím, že neděláte rychlovky, ale co když opravdu potřebuji rychlé řešení?

Pokud potřebujete Express (do 30 dnů) web či brand, zkuste nás kontaktovat, ale jistě se to projeví na ceně a možná takový projekt budeme muset odmítnout, pokud budeme mít pocit, že za tu dobu nestihneme udělat něco opravdu dobrého.

Chci udělat pouze obyčejný leták, mohu vám napsat?

Ano můžete, budeme rádi za každou poptávku. Našim cílem je ale pracovat na velkých projektech, kde můžeme pustit uzdu naší kreativitě a technologickému know-how. Takže poptávku posoudíme a budeme na ni reagovat naší nabídkou.

Nevím co chci, pomůžete mi?

Ano. Většina klientů neví, co chce, resp. mají nějakou představu, která se ale nezákládá na realitě. Je téměř pravidlem, že finální představu získá klient až po osobní či elektronické konzultaci s námi. Takže nám napište a podíváme se na to.

Nechám si udělat grafický návrh od více studií a pak se rozhodnu pro jedno z nich.

Toto bohužel není hra pro nás. Rozhodli jsme se těchto akcí nezúčastňovat. Důvodů je hned několik. Chceme s klientem navázat jakýsi vztah, poznat jeho projekt a podle toho začít na jeho projektu pracovat. Samotné seznamování s klientem a jeho segmentem už je práce jako taková. Určitě nechceme "vyplivnout" nějaký rychlonávrh zdarma a čekat co bude dál. To je práce k ničemu. Své práce si vážíme a takto degradovat bychom ji nechtěli.

Udělejte mi změnu, je to jen drobnost.

Toto slýcháváme často. A často je to drobnost z pohledu laika, ale komplikované technické řešení z pohledu našeho. Náročnost jednotlivých úkolů a funkcionalit musíme tedy posoudit my a rádi Vás o tom budeme informovat, případně vysvětlíme proč tomu tak je.

Jsem ze zahraničí. Co teď?

Nebojte, řada našich klientů je ze zahraničí i mimo Evropu. Žijeme v roce 2018 a elektronická komunikace je na úrovni téměř osobního setkání. Komunikovat tedy můžeme takto a pokud se projekt dostane do zajímavější fáze, rádi se s Vámi uvidíme tváří v tvář.