Nejmodernější technologie

Tohle není rutina. Bav se a pracuj v digitálu

Práce v digitálních službách a marketingu má svá specifika. Je to velmi mladý a dynamický obor plný cool lidí a nejmodernějších technologií. Pracujeme s klienty napříč celým trhem od medicíny až po gastro. Nikdy se nenudíme.

Děláme projekty na míru v té nejvyšší kvalitě. Nehrneme jich za rok stovky, ale jen několik desítek. Baví nás, co děláme a tvoříme super věci. Pokud toho chceš být součástí, mrkni se, co ti můžeme nabídnout. Rádi se s tebou potkáme.

Prohlédnout si otevřené pozice

Justmighty tým
Sladěný tým

V Justmighty pracuju už 4 roky a věřím, že prožívám jedno z nejšťastnějších období ve svém životě. Práce je hodně, nároky jsou vysoké, ale cítím se tu svobodně.

Miroslav BudišCreative director

Benefity, které u nás získáš

Skvělý a mladý tým

Jsme tu všichni kámoši. Trávíme spolu hodně času a přesto si pak zajdem večer na pivo. Svou práci milujeme, baví nás technologie, design a marketing. Jsme tak trochu geeks.

Přečti si o nás víc

Společné snídaně
Jedinečná kancelář

Stylová kancelář

Sídlíme 10 minut od centra Brna. Máme vlastní budovu, celou jen pro sebe. Jsme ve dvorním traktu, takže tady máme naprostý klid. Celý prostor je vzdušný a otevřený. Každý má svůj vlastní workspace, máme kuchyňku, sprchu a společnou chillzonu. Občas tu pořádáme i společenské akce pro veřejnost.

Nejmodernější technologie

Nejmodernější technologie

Pracujeme s tím nejmodernějším hardwarem a softwarem. Celá firma běží na Apple produktech, dokonce jsme si s nimi otevřeli i vlastní e-shop. Zajistíme ti vybavení, které skutečně potřebuješ.

Flexibilní pracovní doba

Je rok 2020. Nepracujeme u pásu a krávy ráno nedojíme. Takže i když je práce hodně, máme volnější režim. Odvádět práci kvalitně a včas je sice samozřejmost, ale píchačky u nás nenajdeš.

Sportem ku zdraví

Každý člen týmu dostává měsíční příspěvek na sport dle vlastního výběru. Podporujeme zdravý životní styl a ty něco ušetříš.

30 dní volna

Všichni pracujeme intenzivně hlavou a musíme si ji občas pročistit. Máme nadstandardní množství volna a chceme, aby sis i ty pořádně odpočinul.

Pravidelné finanční bonusy

Motivujeme každého z nás. Pokud pracuješ nad očekávání dobře nebo se ti něco opravdu povede, můžeš dostat finanční odměnu navíc.

Společné obědy každý den

Můžeš si vybrat ze dvou polévek a šesti super jídel české i mezinárodní kuchyně. Obědváme u nás všichni společně. Je to něco jako každodenní teambuilding s jídlem zdarma.

Pro mě jsou lidi v Justmighty to nejdůležitější. Trávíme spolu více času než doma a chci, abychom tvořili profesionální, ale zároveň velmi přátelský a semknutý kolektiv. O svoje lidi se dobře staráme a oni to ví.

Tomáš Pohl majitel

Otevřené pozice

Bohužel nemáme žádné volné pozice.